هواداران دوآتشه تیم فوتبال اینتر، بازیکنان این تیم را در آستانه بازی با ساسولو تهدید کردند.

هواداران دوآتشه تیم فوتبال اینتر، بازیکنان این تیم را در آستانه بازی با ساسولو تهدید کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر این فصل در سری A ایتالیا پرفراز و نشیب عمل کرده و در لیگ قهرمانان اروپا هم تقریباً امیدی به صعود از گروهش ندارد، همین موضوع باعث شده تا کاسه صبر هواداران این تیم ایتالیایی لبریز شود و در آستانه بازی با ساسولو برای شاگردان کونته خط و نشان بکشند.

اینتر در حالی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (شنبه) در چارچوب هفته نهم سری A ایتالیا در خانه ساسولو به میدان می‌رود که هواداران متعصب اینتر صبح امروز با حضور در بیرون محل تمرین این تیم، بنری تهدیدآمیر را به نمایش گذاشتند که روی آن نوشته بود «شما باید به پیراهنی که می‌پوشید‌، احترام بگذارید!!! خودی نشان دهید یا اینکه ما با چوب‌های بیسبال سراغ‌تان می‌آییم».

شاگردان کونته از هشت بازی اول خود در رقابت‌های فصل جدید سری A ایتالیا، چهار برد، سه تساوی و یک شکست را تجربه کرده‌اند و در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رده پنجم جدول جای دارد.

آنها در گروه B لیگ قهرمانان اروپا هم وضعیت بدی دارند و از چهار بازی اول خود تنها دو امتیاز کسب کرده‌اند و در قعر جدول این گروه جای دارند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.