هافبک ترکیه‌ای تیم فوتبال میلان در پایان فصل به احتمال فراوان راهی منچستریونایتد خواهد شد.

هافبک ترکیه‌ای تیم فوتبال میلان در پایان فصل به احتمال فراوان راهی منچستریونایتد خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس ادعای یک خبرنگار آلمانی، هاکان چالهان‌اوغلو که قرارداد فعلی‌اش با میلان در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح است، در تابستان آینده به احتمال فراوان راهی منچستریونایتد خواهد شد.

کریستین فالک، خبرنگار روزنامه آلمانی «بیلد» در گفت‌وگو با سایت ایتالیایی «سِمپر میلان» گفت: بر اساس اطلاعاتی که ما به دست آورده‌ایم، مذاکرات اولیه منچستریونایتد با مدیر برنامه‌های چالهان‌اوغلو برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد در سال ۲۰۲۱، تابستان اخیر انجام شده است. در آن مقطع مذاکرت بین طرفین در سطح خیلی پیشرفته‌ای صورت گرفته است.

وی افزود: در کنار این، مدیران باشگاه میلان درست پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر پیشنهاد یوونتوس برای انتقال فوری چالهان‌اوغلو به جمع راه‌راه‌پوشان تورین را رد کرده‌اند. در حال حاضر بحث برسر رقم دستمزد چالهان‌اوغلو در صورت انتقال به منچستریونایتد است. این بازیکن در حال حاضر به خاطر اینکه در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد، دست برتر را در مذاکرات دارد.

روزنامه‌نگار سرشناس آلمانی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید چقدر احتمال پیوستن چالهان‌اوغلو به منچستریونایتد در پایان فصل جاری وجود دارد؟»، اظهار داشت: ۹۰ درصد!

چالهان‌اوغلو که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه میلان در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، مذاکراتش با این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر به بن‌بست خورده است. هافبک پیشین بایرلورکوزن در حال حاضر دستمزد سالیانه ۲.۵ میلیون یورو از میلان می‌گیرد اما مدیر برنامه‌های او حالا خواهان دستمزد ۶ میلیون یورو در سال برای امضای قرارداد جدید شده است.

گفته می‌شود مدیر برنامه‌های هافبک ۲۶ ساله روسونری، او را به چند باشگاه بزرگ اروپایی پیشنهاد داده است که از آن جمله می‌توان به یوونتوس و منچستریونایتد اشاره کرد. اگر میلان موفق نشود هاکان را برای ماندن در سن‌سیرو متقاعد کند، او می‌تواند از ماه ژانویه با مشتریانش وارد مذاکره شده و در پایان فصل نیز به عنوان بازیکن آزاد از جمع شاگردان استفانو پیولی جدا شود.

این هافبک ترکیه‌ای این فصل در ۱۳ بازی از رقابت‌های مختلف به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن چهار گل، چهار پاس گل هم برای هم‌تیم‌هایش ساخته است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.