باشگاه بارسلونا برسر کاهش دستمزدهای پرداختی با بازیکنانش به توافق رسیده است.

باشگاه بارسلونا برسر کاهش دستمزدهای پرداختی با بازیکنانش به توافق رسیده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد با بازیکنانش برسر کاهش دستمزد پرداختی به توافق نهایی رسیده و بر این اساس در سه سال آینده در مجموع از پرداخت ۱۲۲ میلیون یورو دستمزد به بازیکنانش معاف شده است. با این حال این باشگاه کاتالونیایی باید در سه سال آینده، در مجموع ۵۰ میلیون یورو در هر فصل به بازیکنانش دستمزد بپردازد.

سازمان لالیگای اسپانیا هفته گذشته در پی تأثیرات اقتصادی ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، محدودیت‌های هزینه‌ای را برای باشگاه‌ها در فصل جاری در نظر گرفت که بر این اساس سقف دستمزدهایی که باشگاه بارسلونا به بازیکنانش پرداخت می‌کند از ۶۷۱ میلیون یورو در فصل گذشته به ۳۸۲.۷ میلیون یورو در فصل جاری کاهش پیدا کرد.

بارسلونا پس از چند مرحله مذاکره با بازیکنان کلیدی خود از جمله لیونل مسی و آنتوان گریزمان و البته رونالد کومان، سرمربی خود در نهایت موفق شد با بازیکنانش برسر کاهش دستمزدها به توافق برسد تا از ضررهای مالی بیشتر در نتیجه شیوع بیماری کووید-۱۹ جلوگیری کند.

بارسلونا که در رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا شروعی قدرتمند داشته، در لالیگای اسپانیا اما وضعیت خوبی ندارد و از هشت بازی اول خود تنها ۱۱ امتیاز کسب کرده و در رده سیزدهم جدول جای دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.