دیدار دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و پیکان تهران در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه تساوی به پایان رسید.

دیدار دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و پیکان تهران در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه تساوی به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و پیکان تهران از ساعت ۱۶:۲۰ امروز (پنجشنبه) در استادیوم فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که در نهایت به تساوی یک - یک رضایت دادند.

در این دیدار میلاد جهانی (۳۵) برای ذوب‌آهن و ابراهیم صالحی (۳۲) برای پیکان گلزنی کردند، اما این تمام ماجرا نبود و بازی در دقایق پایانی جنجالی دنبال شد.

در دقیقه ۸۴ سیدرضا مهدوی که داور مسابقه بود، در صحنه‌ای بحث برانگیز به سود پیکان پنالتی اعلام کرد. صحنه‌ای که در بازبینی آن نشان می‌داد برخوردی میان مدافع ذوب‌آهن و مدافع پیکان رخ نداده است. با این حال پس از اعتراض بازیکنان ذوب‌آهن و دریافت دو کارت زرد از داور مسابقه، اعضای کادر فنی تیم میزبان تیم‌شان را از زمین بیرون کشیدند.

پس از این نوع اعتراض ذوب‌آهن، مهدوی نیز با مشورت با تیم داوری تصمیم خود را مبنی بر اعلام پنالتی تغییر داد و این بار پیکانی‌ها معترض شدند تا کارت‌های زرد این بار چند نفر از تیم میهمان را جریمه کند.

در این دیدار فرشاد محمدی‌مهر، سیدعبدالله حسینی، محمد قریشی و حسین شنانی از تیم ذوب‌آهن و میلاد شیخ سلیمانی، امیر روستایی و محمد ستاری از تیم پیکان با کارت زرد جریمه شدند. همچنین مهدی تارتار سرمربی پیکان نیز به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.