سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو تأکید کرد، در این باشگاه دنبال اهداف بلندمدت هستند و فشاری روی کادر فنی برای ایستادن روی سکوهای بالای جدول نیست.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو تأکید کرد، در این باشگاه دنبال اهداف بلندمدت هستند و فشاری روی کادر فنی برای ایستادن روی سکوهای بالای جدول نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به اینکه یک روز بازی هفته پیش ما عقب افتاد درخواست داشتیم که یک روز این بازی عقب بیفتد که بتوانیم ریکاوری کنیم، ولی متأسفانه همکاری لازم صورت نگرفت و زمان کافی و مناسب برای آماده‌سازی نداشتیم.

وی افزود: فردا با یک تیم با ریشه و پرطرفدار بازی داریم که کادر فنی خوبی دارد. خودمان را آماده یک نبرد سخت کردیم. در این یکی دو روز سعی داشتیم تیم را از لحاظ بدنی و روانی ریکاوری کنیم. به سه امتیاز این بازی خیلی نیاز داریم و آماده بازی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه آیا زمین تمرین مناسبی در اختیار دارند یا خیر، تصریح کرد: باید تشکر کنم از باشگاه که قراردادی را با زمین شماره دو امام رضا (ع) تنظیم کردند. شرایط زمین تمرین عالی است و مشکلی وجود ندارد.

رحمتی درباره اینکه برد پرگل هفته اول انتظارات را از شهر خودرو بالا برده است، یادآور شد: فکر می‌کنم باید واقع‌بین باشیم. ما برنامه سه ساله‌ای داریم، با توجه به اینکه چند بازیکن از ما جدا شده‌اند و تمام نفراتی که جایگزین کردیم سعی داشتیم جوان باشند و قراردادهای سه ساله‌ای با آنها امضا کنیم. این نشان می‌دهد هدف ما بلندمدت است.

«هفته‌های اول تیم‌ها در حال شناخت از هم هستند.»، وی با بیان این جمله گفت: در هفته اول بچه‌ها خوب و باانگیزه شروع کردند، ولی تعطیلی لیگ به ما خیلی لطمه زد. شرایط آب و هوایی هم دست به دست هم داد تا در هفته دوم متحمل باخت شویم. هیچ فشاری روی بازیکنان و هیچ فشاری از سمت باشگاه روی من نیست که دنبال جایگاه بالای جدول باشیم. ما یک برنامه بلندمدت داریم و سعی می‌کنیم رفته رفته به آن هدف نزدیک شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که «قاسمی‌نژاد و فرجی به بازی مقابل صنعت نفت می‌رسند؟»، گفت: قاسمی‌نژاد در کنار تیم هست و تمرینات عمومی‌اش را شروع کرده است. فرجی هم مشکل خدمت دارد و هنوز مشکلش حل نشده است. مهربان نیز که در بازی قبل ما، در زمان گرم کردن مصدوم شد امروز تا حدودی کنارمان تمرین کرد و باید ببینیم شرایط بازیکنان به چه صورت است. غیر از فرجی فکر می‌کنم بقیه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اتفاقات و حواشی بازی با پیکان تصریح کرد: در مورد آن حواشی در کنفرانس بعد از بازی با پیکان صحبت کردیم و حرف دیگری باقی نمانده است.

رحمتی در پاسخ به این سؤال که «حاشیه‌های بازی با پیکان در بازی با صنعت نفت تأثیرگذار خواهد بود؟»، خاطرنشان کرد: ما با بازیکنان تیم‌مان خیلی صحبت کردیم و به دلیل اینکه شرایط فوتبال ما همین است، ما در فوتبال‌مان بیشتر از هر چیزی مشکل سخت‌افزاری داریم. ۷۰ درصد از تیم‌های لیگ برتری مشکل زمین تمرین دارند. خدا را شکر دو هفته‌ای است که بابت زمین تمرین به آرامش رسیدیم، در صورتی که خیلی از تیم‌ها زمین مناسب برای برگزاری مسابقه هم ندارند. با بچه‌ها صحبت کردیم و سعی کردیم آنها را از لحاظ روحی و روانی آماده کنیم تا اگر شرایطی مشابه بازی با پیکان پیش آمد حاشیه‌ای برای ما ایجاد نشود.

وی درباره این موضوع که بعد از بازی با پیکان گفته بود که تیمش بازی جوانمردانه را رعایت نخواهد کرد، اظهار داشت: هر حرفی که من بزنم برداشت‌های متفاوتی از آن می‌شود. وقتی دو بازیکن در زمین سر به سر می‌شوند، داور مسابقه سریع سوت می‌زند، یا اگر از دید داور مخفی بماند، بالاخره این مرام وجود دارد که بازیکن توپ را بیرون بزند یا من مربی به بازیکنم بگویم توپ را به بیرون بزند. ولی اگر قرار باشد ما در قسمتی از زمین توپ را شوت بزنیم و از یک سمت دیگر دروازه‌بان حریف خودش را زمین بزند ما بازی جوانمردانه را رعایت نمی‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو راجع به بیانیه باشگاه پیکان هم توضیح داد: از طرف باشگاه جواب آن بیانیه داده شده است و دیگر نباید ادامه دهیم.

رحمتی در پایان گفت: یک خواهشی از هواداران تیم دارم تا این تیم را دعا و از تیم و بازیکنان حمایت کنند تا به هدفی که برای موفقیت تیم داریم، برسیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.