مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال به دنبال صحبت‌های مطرح شده مبنی بر منع حضور هیئت رئیسه فعلی این فدراسیون در انتخابات پیش رو، توضیحاتی مطرح کرد.

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال به دنبال صحبت‌های مطرح شده مبنی بر منع حضور هیئت رئیسه فعلی این فدراسیون در انتخابات پیش رو، توضیحاتی مطرح کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته امور حقوقی فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد. در پی انتشار خبر کذبی مبنی بر ممانعت و جلوگیری از حضور اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون فوتبال در انتخابات آینده این فدراسیون، امور حقوقی فدراسیون به اطلاع می‌رساند خبر مذکور صرفاً یک شایعه بوده و چنین رفتاری خلاف اصول اخلاقی است.

در بیانیه امور حقوقی فدراسیون فوتبال آمده است:

اعضای هیئت رئیسه به همراه کمیته‌ها و سایر ارکان فدراسیون با راهبری سرپرست فدراسیون و همراهی و پشتیبانی دبیرکل طی ماه‌های گذشته تلاش کردند تا اساسنامه جدید فدراسیون با رعایت قوانین و مقررات داخلی و با نظر مثبت فیفا همراه شود و به شکرانه خداوند بزرگ همه فرآیندها به سمت تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع پیش می‌رود.

مطمئناً همه کسانی که دلسوز فوتبال هستند و برای پیشرفت فوتبال کشور دل می‌سوزانند چه اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون و چه افراد خارج از فدراسیون فوتبال می‌توانند در انتخابات آینده شرکت کنند و کمیته‌های انتخاباتی فدراسیون منتخب مجمع مسئولیت نظارت بر انتخابات را برعهده دارند.

بر این اساس افرادی که بخواهند با شایعه‌پراکنی و دروغ‌پردازی فضا را در این باره متشنج کنند، مورد پیگیری حقوقی قرار خواهند گرفت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.