در شب پیروزی خانگی تیم فوتبال یوونتوس مقابل میهمان مجارستانی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا اتفاقی بی‌سابقه رخ داد.

در شب پیروزی خانگی تیم فوتبال یوونتوس مقابل میهمان مجارستانی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا اتفاقی بی‌سابقه رخ داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (چهارشنبه) در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان تیم فرنس‌واروش مجارستان بود و توانست این تیم را با گلی دیرهنگام با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کند.

یوونتوس در حالی برای کسب پیروزی از این بازی به دردسر افتاد که برای اولین بار در تاریخ ۱۲۳ ساله خود بدون حتی یک بازیکن بومی در سازمان دفاعی‌اش به میدان رفت. تا پیش از این سابقه نداشت که یوونتوس بدون یک مدافع یا دروازه‌بان ایتالیایی بازی کند.

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوسی‌ها برای این بازی وویچخ شزنی لهستانی را درون دروازه قرار داد و خط دفاعی چهار نفره تیمش را هم به ترتیب از راست به چپ با خوان کوادرادوی کلمبیایی، دانیلوی برزیلی، ماتیس دلیخت هلندی و الکس ساندروی برزیل کامل کرد. با توجه به مصدومیت و غیبت دو مدافع کهنه‌کار ایتالیایی یوونتوسی‌ها، لئوناردو بونوچی و جورجو کیه‌لینی، او مجبور شد که از دانیلو که در اصل یک دفاع راست است به‌عنوان مدافع میانی استفاده کند.

با این حال یوونتوس با کسب سه امتیاز این بازی خانگی همراه با بارسلونا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )