سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید بر اهمیت مصاف خارج از خانه شاگردانش مقابل اینتر تأکید کرد و گفت که آنها برای این بازی آماده هستند.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید بر اهمیت مصاف خارج از خانه شاگردانش مقابل اینتر تأکید کرد و گفت که آنها برای این بازی آماده هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (چهارشنبه) تیمش در خانه اینتر در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: خوب می‌دانیم این بازی چقدر اهمیت دارد اما برای آن آماده‌ایم.

زیدان با اشاره به غیبت چند مهره کلیدی تیمش از جمله سرخیو راموس، کریم بنزما و لوکا یوویچ و احتمال زیاد حضور ماریانو در خط حمله اظهار داشت: راموس در زمین بازی ثابت کرده که چه چیزهایی می‌تواند به ما بدهد. ما هم می‌دانیم که او برای ما چه بازیکن مهمی است اما اینکه او مصدوم شده دلیل نمی‌شود که ما هم دست روی دست بگذاریم. بازی فردا مثل یک فینال مهم است و ما خودمان را برای تحت فشار قرار گرفتن در آن آماده می‌کنیم البته با رویکرد و ذهنیتی مناسب. فوتبال همین است. گاهی اوقات احساس قدرت می‌‌کنید و دست به هر کاری که می‌زنید نتیجه می‌گیرید و گایه اوقات کارتان گره می‌خورد و آن وقت است که باید آستین‌ها را بالا بزنید. فقط هم رئال مادرید نیست که ممکن است دچار چنین شرایطی شود.

زیدان با اشاره به تساوی تیمش در مقابل ویارئال در بازی ابتدای هفته جاری در هفته دهم لالیگا و پیش از آن به دردسر افتادن برای شکست دادن اینتر در بازی رفت دو تیم در مادرید، ادامه داد: مقابل ویارئال ما تا دقیقه ۷۴ جلو بودیم پس فکر نمی‌کنم که نتیجه بدی گرفته باشیم. ما روی کارمان تمرکز داریم و من هم دوست ندارم که سرنوشت‌مان را به دست قضا و قدر بسپارم. سرنوشت ما دست خودمان است و الان هم داریم کار می‌کنیم که اوضاع‌مان بهتر شود. هنوز کلی بازی کانده است اگرچه با وضعیت فعلی و کمبود زمان برای آماده‌سازی کار سخت است. این‌ها اما دلیل نمی‌شود که ما بهانه بیاوریم چون وضع همه تیم‌ها همین است.

زیزو در ادامه بار دیگر به موضوع تکراری درخواست ایسکو برای جدایی از رئال مادرید و رفتن به لیگی دیگر پرداخت. تازه‌ترین شایعه احتمال معاوضه ایسکو با کریستین اریکسن هافبک دانمارکی اینتر بود که زیدان درباره آن همان حرف‌های قبلی را تحویل خبرنگاران داد.

او گفت: ایسکو بازیکن ماست و ما هم از داشتن او خوشحالیم.

سرمربی فرانسوی رئالی‌ها در نهایت به تمجید از همتای ایتالیایی‌اش در اینتر پرداخت و اظهار داشت: آنتویو کونته در یوونتوس کاپیتان من بود. او در زمین بازی یک رهبر واقعی است و من هم همیشه با او رابطه‌ خوبی داشته‌ام و هنوز هم دارم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.