گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با بیان اینکه بقای در لیگ برتر از مهمترین اهداف مس رفسنجان است گفت: مس با جذب ۱۴ بازیکن چهره جدیدی پیدا کرد که هماهنگی بازیکنان هر روز بیشتر می‌شود.

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با بیان اینکه بقای در لیگ برتر از مهمترین اهداف مس رفسنجان است گفت: مس با جذب ۱۴ بازیکن چهره جدیدی پیدا کرد که هماهنگی بازیکنان هر روز بیشتر می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم فوتبال مس رفسنجان و آلومینیوم اراک در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: خوشحالم در اراک که در آن خاطرات خوبی داشته‌ام حضور دارم. اکنون برخی ثمرات همان حضور در سال‌های قبل از جمله بازیکنانی که آن روز به تیم آوردیم را می‌بینیم. قسمت این بود آن زمان نیم فصل از تیم آلومینیوم جدا شوم.

وی افزود: در رابطه بازی مس و آلومینیوم هر دو تیم از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده‌اند و هر دو شرایط مشابه دارند. درباره تیم خود باید بگویم در شیب رو به بالا و پیشرفت قرار داریم. تیم ما ۱۳،۱۴ بازیکن جدید جذب کرده است که برای هماهنگی بازیکنان به زمان نیاز داریم.

تیم مس در دو بازی گذشته روند رو به رشدی داشته است

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان عنوان کرد: از نظر آمار و عملکردی که گروه آنالیز چه جسمی و چه آنالیز فنی در مقایسه بازی استقلال و گل گهر داشته این شیبی که به آن اشاره داشتم مشهود بوده است.

ربیعی خاطرنشان کرد: وقتی یک روند کیفی ایجاد شود قطعا در فوتبال به موازات آن و در زمان مشخص آن نتیجه حاصل خواهد شد و تمام تلاش من و تیم فنی و اجرایی مس بر این است که تیم را به این حالت برسانیم. نگاهی واقع‌بینانه و هوشمندانه تمام عوامل باشگاه و مجموعه شهر به چالش‌های پیش‌رویی است که در این مدت با آنها روبرو هستیم. امیدواریم با تیزهوشی و این نگاه و همراهی از این چالش سال اول حضور در لیگ عبور کنیم که البته باشگاه آلومینیوم اراک نیز همین طور خواهد بود.

وی ادامه داد: برای خطیبی و تیم فوتبال آلومینیوم هم موفقیت در این مسیر و حضور مداوم در لیگ برتر داریم چراکه هدف‌گذاری هر دو تیم آلومینیوم و مس استمرار و بقای در لیگ برتر خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به بازی فردا مقابل آلومینیوم اراک در پاسخ به سوالی درباره تحلیل وی از اینکه هر دو تیم تازه به لیگ برتر آمده و هر دو تیم در دو بازی اخیر خود با شکست روبه رو بوده و قطعا استرس در بازی سوم با دو تیم همراه است گفت: با بخشی از صحبت‌های شما موافقم و با بخشی موافق نیستم، و اینکه فضا هست و اگر این فضا به ویژه برای کسانی که صاحب تصمیم و نظر هستند ارزیابی شود می‌تواند فشار و استرس را کمتر کند و مسیر را با موفقیت و تمرکز طی خواهد کرد.

تیم فوتبال مس را مانند فرزند خود می‌دانم

ربیعی افزود: تلاش کردم تا تیم را در مسیر آرامش وارد مسابقات کنیم و استرس را برای خود نگه داشته و اجازه انتقال آن به تیم را نداده‌ام و همیشه هم به همین شکل بوده است.

وی خاطرنشان کرد: به هرحال کار سخت است و ما هم می‌دانیم، تیم هر روز از لحاظ روانی و ذهنی در شرایط مطلوب‌تری نسبت به هفته قبل حرکت می‌کنند و همانطور که بیان کردم شیب رو به رشدی که می‌رویم برای خود ما مشهود بوده و هیچ نگران نیستم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اضافه کرد: ما تمام تلاشمان را کردیم تا تیم به لیگ برتر صعود کند و به این تیم به چشم فرزندم نگاه می‌کنم و سعی دارم تا اتفاق بزرگی که رقم زدیم پاسداری کنیم، جان می‌دهیم ولی در لیگ برتر باقی بمانیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.