پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد تمام بازیکنان این تیم در صحت و سلامت کامل به اهواز سفر خواهند کرد.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد تمام بازیکنان این تیم در صحت و سلامت کامل به اهواز سفر خواهند کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بازیکنان این تیم اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس در صحت و سلامت به اهواز سفر می‌کنند.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص امور پزشکی تیم و سلامت بازیکنان گفت: به دلیل شیوع و افزایش روز افزون بیماری کرونا، علائم حیاتی و شرایط تک تک بازیکنان به طور روزانه مورد بررسی قرار می‌گیرد و خوشبختانه تمام اعضای تیم در صحت و سلامت بسر می‌برند.

وی در خصوص تست بازیکنان عنوان کرد: پیش از بازی با صنعت نفت آبادان از کلیه بازیکنان تست کرونا به عمل آمد و خوشبختانه هیچ موردی پیش نیامد.

حقیقت در مورد وضعیت بشار رسن گفت: بشار رسن پس از تست کرونا که منفی اعلام شد، به جهت مصدومیت جزیی که داشت، زیر نظر کادر پزشکی به درمان پرداخت و به زودی به تمرینات گروهی باز می‌گردد.

پزشک سرخپوشان در خصوص شرایط تیم تصریح کرد: خوشبختانه مصدومیت جدی نداریم و کلیه بازیکنان در اختیار کادر فنی می‌باشند.

پزشک پرسپولیس در مورد تدابیر بهداشتی برای سفر به اهواز خاطر نشان کرد: تمام تدابیر بهداشتی و پروتکل‌های آن در این سفر رعایت و انجام خواهد شد و همه اتاق‌ها پیش از اسکان بازیکنان در هتل، ضد عفونی می‌شود. ضمن اینکه لوازم ضد عفونی و محافظتی که هر روز در اختیار تیم قرار می‌گیرد، در این سفر نیز در دسترس اعضای تیم خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.