مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه موفقیت این تیم مهمتر از رکوردهای فردی‌اش است، گفت: اکنون به بازی با گل‌گهر فکر می‌کنیم نه قهرمانی در لیگ.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه موفقیت این تیم مهمتر از رکوردهای فردی‌اش است، گفت: اکنون به بازی با گل‌گهر فکر می‌کنیم نه قهرمانی در لیگ. لوسیانو پریرا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته دوم لیگ برتر گفت: برد مهمی به دست آوردیم و شکست دادن استقلال که یکی از تیم‌های پرقدرت لیگ برتر است، نشان داد که تیم باکیفیتی هستیم. قبل از بازی کادرفنی ما به‌خوبی نقاط ضعف و قوت استقلال را برای‌مان آنالیز کرده بود و شناخت خوبی از حریف داشتیم.

وی در خصوص پنالتی سه امتیازی‌اش برای فولاد تاکید کرد: من فقط ضربه پنالتی را زدم و نباید زحمات دیگر بازیکنان را نادیده گرفت. طبیعتا پنالتی زدن در دقایق آخر برای هر بازیکنی سخت است ولی من در آن لحظه بهترین تصمیم را گرفتم و توپ را به وسط دروازه زدم. خیلی خوشحالم که با این گل سه امتیاز مهم گرفتیم.

پریرای برزیلی که برای تبدیل شدن به چهارمین گلزن تاریخ لیگ برتر و شکستن رکورد لوسیانو ادینیو فقط به دو گل دیگر نیاز دارد، در این خصوص تصریح کرد: مثل هر مهاجمی گل زدن را دوست دارم و خوشحال می‌شوم رکورد هموطنم را بشکنم ولی برای من موفقیت فولاد از موفقیت‌های فردی مهمتر است. ما یک تیم هستیم و همه برای موفقیت فولاد تلاش می‌کنیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم تمام بازیکنان بهترین عملکرد را داشته باشند تا فولاد خیلی بهتر از سال گذشته بازی کند و نتیجه بگیرد.

مهاجم فولاد در پاسخ به این پرسش که «آیا این تیم می‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد؟» خاطرنشان کرد: در حال حاضر فقط به بازی برابر گل گهر فکر می‌کنم نه قهرمانی. تازه در ابتدای راه هستیم و از حالا خیلی زود است که به پایان فصل فکر کنیم. بازی به بازی جلو می‌رویم و نمی‌خواهیم بابت بحث قهرمانی، تمرکزمان بهم بخورد.

پریرا در خصوص شانش کسب عنوان آقای گلی در این فصل گفت: دوست دارم برای تیمم بازیکن موثری باشم و تلاش می‌کنم تا بیشترین گل را بزنم، اگر چه پیش‌بینی در خصوص آینده خیلی سخت است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.