باشگاه نفت مسجدسلیمان از فدراسیون فوتبال خواست تا باقیمانده محرومیت سرمربی تیم فوتبال این باشگاه بخشیده شود.

باشگاه نفت مسجدسلیمان از فدراسیون فوتبال خواست تا باقیمانده محرومیت سرمربی تیم فوتبال این باشگاه بخشیده شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در شرایطی روز پنجشنبه هفته جاری به مصاف پرسپولیس می‌رود که سرمربی این تیم تاکنون در لیگ بیستم نتوانسته روی نیمکت نفتی‌ها بنشیند و او شاگردانش را از روی سکوها هدایت می‌کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات دیدار فصل گذشته مس کرمان (تیم قبلی مجتبی حسینی) مقابل علم و ادب تبریز در هفته پایانی لیگ دسته اول، حسینی را به چهار جلسه محرومیت محکوم کرد که دو بازی آن در دیدار مقابل تراکتور تبریز و سایپا سپری شد.

باشگاه نفت مسجدسلیمان در همین راستا از فدراسیون فوتبال، درخواست بخشش باقیمانده محرومیت سرمربی این تیم را کرده تا حسینی بتواند از دیدار با پرسپولیس تیمش را از کنار زمین هدایت کند. در کنار حسینی، مجید محافظت‌کار مربی تیم مسجدسلیمانی به خاطر حاشیه‌های دیدار مس کرمان و علم و ادب در دو بازی قبلی محروم بوده و یک جلسه از محرومیتش باقی مانده است.

دیدار نفت و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ پنجشنبه، در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.