مدافع راست تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در بازی با پیکان شرایط زمین چمن همان چیزی بود که تیم میزبان می‌خواست.

مدافع راست تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در بازی با پیکان شرایط زمین چمن همان چیزی بود که تیم میزبان می‌خواست. حسن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص بازی با پیکان که با شکست شهر خودرو همراه بود، گفت: شرایط زمین چمن کار ما را سخت کرده بود، چون تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کند اما این زمین همان چیزی بود که پیکان می‌خواست. تاکتیک آنها فقط اوت انداختن بود و پیکان حتی از نیمه خودش هم اوت می‌انداخت، در مجموع شرایط زمین به ضرر ما بود و نتوانستیم بازی دلخواه‌مان را انجام دهیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در این بازی چند بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و دست رحمتی هم بسته بود، با این حال چند فرصت خوب هم برای گل زدن داشتیم که از دست رفت. حالا دیگر نباید به این بازی فکر کنیم و مهم این است که در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم.

مدافع راست شهر خودرو در ارتباط با صحبت های رحمتی در خصوص وقت تلف کردن بازیکنان پیکان تصریح کرد: دروازه‌‌بان و برخی از بازیکنان حریف وقت تلف می‌کردند و شیوه بازی پیکان هم استفاده از توپ‌های بلند و اوت انداختن بود.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: ما این بازی را فراموش کرده و حالا به فکر بازی با صنعت‌نفت هستیم. امیدوارم در این بازی سه امتیاز را بگیریم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.