سرمربی تیم فوتبال چلسی از پیروزی مردانش در هفته نهم لیگ برتر ابراز شادمانی کرد، اما گفت که این اتفاق او را هیجان‌زده نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال چلسی از پیروزی مردانش در هفته نهم لیگ برتر ابراز شادمانی کرد، اما گفت که این اتفاق او را هیجان‌زده نمی‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک لمپارد پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم فوتبال چلسی در بازی روز شنبه در خانه تیم نیوکاسل که منجر به صدرنشینی کوتاه مدت شاگردانش شد، به خبرنگاران گفت: ما نمی‌توانیم کاری کنیم که همه اتفاقات بازی به سود ما رقم بخورد، اما امروز توانستیم با عملکردی حرفه‌ای بازی را به نفع خودمان پیش ببریم و نتیجه بگیریم. ۲۰ دقیقه اول بازی‌مان عالی نبود، اگرچه توپ در تملک ما و بازی تحت کنترل‌مان بود.

لمپارد افزود: حریف در نیمه دوم از لاک دفاعی‌اش خارج شد و من در تمام مدت حس می‌کردم که در ضدحملات می‌توانیم خطراتی جدی روی دروازه حریف ایجاد کنیم. همین اتفاق هم افتاد و شما دیدید که تیمو ورنر در ضدحمله پاس گل تامی آبراهام را داد. رد و بدل کردن پاس‌های مطمئن کار آسانی است، اما به جای این کار ما باید می‌دویدیم و تلاش می‌کردیم تا خودمان را به محوطه جریمه حریف برسانیم. در کل فکر می‌کنم که ما خوب بازی کردیم و نتیجه کسب شده هم مهمترین چیز است، چون لیگ برتر تورنمنتی سخت و نفس‌گیر است. من فکر می‌کنم که بازیکنانم امروز به خوبی از پس چالشی که مقابل‌شان قرار گرفت برآمدند و به همین دلیل هم من واقعاً راضی‌ام.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در پایان تأکید کرد: بردن و صدرنشین شدن خوب است، اما من به خاطر چهار پنج دقیقه صدرنشینی (قبل از صدرنشین شدن تاتنهام با پیروزی خانگی مقابل منچسترسیتی) هیجان‌زده نمی‌شوم. فصل طولانی است.

این خبر حدود ۹ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.