تیم فوتبال بارسلونا در شبی که دروازه‌بانش مرتکب اشتباهی فاحش شد، دو امتیاز دیگر از دست داد.

تیم فوتبال بارسلونا در شبی که دروازه‌بانش مرتکب اشتباهی فاحش شد، دو امتیاز دیگر از دست داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب دوم از هفته هفتم لالیگای اسپانیا، شنبه شب تیم فوتبال بارسلونا در خانه آلاوس به تساوی یک - یک بسنده کرد.

در این بازی بارسلونا با اشتباه مهلک دروازه‌بان خود نتو در دریافت یک پاس روبه عقب از جرارد پیکه گل اول را دریافت کرد. لوئیس ریوخا مهاجم فرصت‌طلب آلاوس کسی بود که از این اشتباه نهایت استفاده را کرد و در دقیقه ۳۱ گل نخست بازی را به ثمر رساند. بارسلونا نیمه اول را باخت و تا دقیقه ۶۳ هم از میزبان خود عقب بود تا اینکه آنتوان گریزمان در دقیقه ۶۳، درست یک دقیقه پس از ۱۰ نفره شدن آلاوس به خاطر اخراج خوتا، گل تساوی را به ثمر برساند.

بارسلونا پس از این گل، بر شدت حملات خود افزود تا از برتری عددی‌اش استفاده کند، اما هرچه زد به در بسته خورد تا برای چهارمین بار در ششمین بازی‌اش در این فصل لالیگا امتیاز از دست بدهد. با این نتیجه بارسلونا هشت امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول قرار گرفت. آلاوس نیز هم‌امتیاز با کاتالان‌ها و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر در رده سیزدهم جدول ایستاد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.