تیم فوتبال شهر خودرو مشهد موفق شد در دیداری دوستانه مقابل تیم امید این باشگاه به برتری دست پیدا کند.

تیم فوتبال شهر خودرو مشهد موفق شد در دیداری دوستانه مقابل تیم امید این باشگاه به برتری دست پیدا کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودرو مشهد، شاگردان سیدمهدی رحمتی که خود را برای حضور در لیگ برتر بیستم آماده می‌کنند، ظهر امروز (شنبه) در یک دیدار دوستانه مقابل تیم امید شهر خودرو به برتری پرگل ۶ بر صفر دست یافتند.

در این مسابقه که در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار شد، شهر خودرویی‌ها که همچنان از در اختیار داشتن ۵ بازیکن مبتلا به کرونای خود محروم هستند، با ترکیب بابک سلامت، فرشاد فرجی، محمدعلی فرامرزی، امین قاسمی نژاد، اکبر صادقی، حسن جعفری، امیرحسین کریمی، روح الله سیف‌الهی، عرفان معصومی، صادق صادقی و رحمان جعفری در نیمه اول وارد زمین شدند.

در نیمه دوم نیز رحمتی نفرات دیگری همچون حسین مهربان، احمد الجبوری، علیرضا اسدآبادی، آزاد جعفرزاده، دانیال محمودی و معراج پورتقی را وارد زمین کرد. شهر خودرویی‌ها در این بازی در نیمه اول توسط رحمان جعفری و امین قاسمی‌نژاد به گل رسیدند و در نیمه دوم نیز رحمان جعفری با به ثمر رساندن دو گل دیگر هتریک کرد. سیف الهی و مهربان گل‌های دیگر شهرخودرو را به ثمر رساندند. همچنین در نیمه اول بابک سلامت دروازه بان شهرخودرو پنالتی حریف را گرفت. تیم شهر خودرو در بازی اول خود در لیگ بیستم ،شنبه هفته آینده در مشهد باید به مصاف تیم ماشین سازی برود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.