کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید تنها به یک شرط حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه است.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید تنها به یک شرط حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس که در سال‌های اخیر یکی از مهره‌های اصلی رئال مادرید در قهرمانی‌های به دست آمده بوده و هنور برسر تمدید قرارداد با این باشگاه اسپانیایی به توافق نرسیده است، در یک صورت حاضر به تمدید قراردادش است.

بر اساس گزارش نشریه «سان»، راموس ۳۴ ساله خواهان تمدید دو ساله قراردادش با رئال مادرید و ماندن در جمع کهکشانی‌های حداقل تا سال ۲۰۲۳ است، اما سران این باشگاه در نظر دارند پیشنهاد تمدید یکساله قرارداد را به راموس بدهند.

مدافع اسپانیایی رئال مادرید که سال پایانی قراردادش را در این تیم سپری می‌کند، گفته می‌شود مورد توجه دو باشگاه یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.

سرخیو راموس که در سال ۲۰۰۵ از سویا به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شد تاکنون در ۶۵۷ بازی برای این تیم به میدان رفته و صدمین گلش با پیراهن این تیم را هم در ال‌کلاسیکوی اخیر به ثمر رساند.

کاپیتان متعصب رئالی‌ها تاکنون به این تیم برای کسب ۲۲ جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان کمک کرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.