سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به مدیران و هواداران این باشگاه توصیه کرد که سطح توقعات خود را از بازیکن ولزی جدیدشان پایین بیاورند.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به مدیران و هواداران این باشگاه توصیه کرد که سطح توقعات خود را از بازیکن ولزی جدیدشان پایین بیاورند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام می‌گوید داشتن این انتظار از گرث بیل که در دومین دوره حضورش در وایت هارت لین مانند دوره اول حضورش در این تیم بدرخشد، غیرمنطقی است. بیل که در آخرین روزهای بازار نقل‌وانتقالات پس از هفت سال حضور در رئال مادرید به صورت قرضی به تاتنهام برگشته است هنوز کار خاصی برای این تیم انجام نداده، اما مورینیو می‌گوید انتظار هم نداشته است که این بال ولزی در بدو ورودش تأثیرگذار باشد.

مورینیو که از عملکرد بازیکنانش در شکست پنجشنبه شب مقابل آنتورپ بلژیک در هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا به شدت ناراضی بود، درباره بازی یکشنبه شب شاگردان خود مقابل برایتون در هفته هفتم لیگ برتر گفت: آیا انتظار دارید که من همان ترکیبی که مقابل آنتورپ داشتیم را دوباره به میدان بفرستم؟ می‌دانم که آدم باهوشی هستی (خطاب به خبرنگاری که از او درباره ترکیب تیمش سؤال پرسید) و خودت جوابش را می‌دانی.

مورینیو درباره وضعیت بیل که در دقیقه ۵۸ بازی مقابل آنتورپ تعویض شد هم گفت: تکرار می‌کنم، هفت سال زمان زیادی میان دو مقطع از دوران بازی یک بازیکن است. کدام بازیکن در دنیا بعد از هفت سال همان بازیکنی بوده که قبل از آن بوده است؟ گاهی اوقات آنها بعد از چنین مدتی کاملاً عوض می‌شوند. شما به رونالدو و مسی هم نگاه کنید می‌بینید که آنها با هفت سال پیش‌شان فرق دارند. من فکر می‌کنم که این تغییر در مورد اکثر بازیکنان رخ می‌دهد. بله بیل هم نسبت به دوره اول حضورش در تاتنهام بازیکن متفاوتی است، اما او سخت دارد کار می‌کند و رو به پیشرفت است. اگرچه یک دقیقه از تمرینات را از دست نداده، اما هنوز فکر می‌کنم برای اینکه ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشته باشد، سخت است. امیدوارم به زودی به سطح قبلش برگردد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.