سرمربی آلمانی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید فقط عده‌ خاصی این صلاحیت را دارند که از عملکرد او انتقاد کنند.

سرمربی آلمانی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید فقط عده‌ خاصی این صلاحیت را دارند که از عملکرد او انتقاد کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل این روزها روی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن روزهای خوشی را سپری نمی‌کند. سرمربی PSG به خاطر شروع پرفراز و نشیب تیمش در لوشامپیونه و لیگ قهرمانان در کانون انتقادات قرار گرفته است. آخرین مورد از انتقاداتی که از این مرد آلمانی صورت گرفته هم به خاطر تصمیمش برای استفاده از دانیلو پریرا به‌عنوان مدافع میانی و قرار دادن مارکینیوش در خط میانی بوده است. او اما به انتقاداتی که از این تصمیمش صورت گرفته است، روی خوش نشان نداد.

توخل در واکنش به این انتقادات گفت: آیا کسی فکر می‌کند که مارکینیوش برای بازی در مرکز خط دفاعی گزینه بهتری است؟ او سال پیش کجا بازی می‌کرد و ما با این تاکتیک به کجا رسیدیم؟ فینال لیگ قهرمانان و چهار جام داخلی.

توخل افزود: این تصمیم من است و برای اینکه مارکینیوش را در خط میانی قرار دهم نیز کلی دلیل دارم. اگر کسی می‌خواهد از این تصمیم من انتقاد کند، باید اول برود مدرک مربیگری‌اش را بگیرد و آن را نشان بدهد. برای من چیزهایی که در شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود ملاک و معیار نیست. شاید حتی من تصمیم بگیرم که دانیلو را در خط حمله قرار دهم و رافینیا را به مرکز میدان ببرم. گزینه‌های تاکتیکی ما زیاد است، اما به نظر من دانیلو بیشتر یک مدافع است تا یک هافبک.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.