سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد تمام بدهی‌های خارجی این باشگاه پرداخت شده است و به‌زودی پنجره نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان باز خواهد شد.

سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد تمام بدهی‌های خارجی این باشگاه پرداخت شده است و به‌زودی پنجره نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان باز خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت نظری درباره پرداخت مطالبات وینفرد شفر اظهار داشت: بله ما توانستیم در روزهای اخیر تمام مبلغ بدهی شفر را پرداخت کنیم. البته برای یک مبلغ خیلی کوچک هنوز تأییدیه نداریم و منتظریم این پول هم به حساب او بنشیند. در مجموع ۵۹۲ دلار پرداخت شده و حدود ۵۰ هزار دلار هنوز به حسابش نشسته است و منتظریم تأیید آن را بگیریم.

وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد در مورد مطالبات باشگاه پاختاکور و سرور جپاروف نیز توضیح داد: مطالبات پاختاکور کامل پرداخت شده است و تأییدیه آن و همچنین مطالبات جپاروف را هم دریافت کردیم. خدا را شکر تمام بدهی‌های خارجی که تا این لحظه رأی برای آنها صادر شده بود را پرداخت کردیم. البته ما باید ۲۵ هزار فرانک سوئیس هم اضافه پرداخت کنیم که بابت جریمه به فیفاست که مجموعاً این مبالغ پرداخت شده است. امیدواریم از روز یکشنبه مبلغ باقیمانده هم به حساب شفر بنشیند.

سخنگوی باشگاه استقلال راجع به اینکه معمولاً این باشگاه چند پرونده در حال رسیدگی در فیفا نیز دارد، گفت: بله معمولاً این پرونده‌ها را در همه حوزه‌ها برای وارثان به جا می‌گذارند! البته ما خوشحالیم که تمام پرونده‌هایی که هنوز حکم‌شان صادر نشده، به پنجره نقل‌وانتقلاتی ما آسیب نمی‌زند و پنجره‌مان باز خواهد شد. البته اگر رأی جدیدی صادر شود به پنجره نیم‌فصل خواهد خورد و ان‌شاءالله تا آن زمان هم بدهی‌های دیگر پرداخت می‌شوند.

نظری در مورد جدایی سیروس دین‌محمدی و یک مربی دیگر از کادر فنی استقلال خاطر نشان کرد: ما در مورد کادر فنی تمام اختیارات را به فکری دادیم. هر تصمیمی او بگیرد ما همراه هستیم. چه بگوید تعداد کادر فنی کم شود و چه اضافه شود، آن را انجام خواهیم داد. مطمئنم با کادر فنی و بازیکنان خوبی که داریم بهترین خبرها را در این فصل به هواداران خواهیم داد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.