باشگاه استقلال در تلاش است که مشکل مسکن سه بازیکن خود را حل کند تا آنها با خیال راحت در تمرینات تیم فوتبال استقلال شرکت کنند.

باشگاه استقلال در تلاش است که مشکل مسکن سه بازیکن خود را حل کند تا آنها با خیال راحت در تمرینات تیم فوتبال استقلال شرکت کنند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیرارسلان مطهری، مهاجم تیم فوتبال استقلال در تمرین روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه آبی‌پوشان شرکت نکرد. این بازیکن زمانی که از فصل گذشته از ذوب‌آهن به استقلال پیوست، درخواست تهیه منزل از باشگاه کرده بود. باشگاه استقلال نیز یکی از منازل دستیاران آندره‌آ استراماچونی را به مطهری داد.

با پایان قرارداد باشگاه با این مِلک، مطهری باید دنبال تهیه منزل جدید می‌رفت و به همین دلیل از مدیران استقلال خواست که برای او منزلی تهیه کنند. این باشگاه تعهدی برای تهیه منزل برای مهاجم خود ندارد اما در تلاش است که مشکل را زودتر حل کرده تا مطهری در تمرینات شرکت کند.

موعد اجاره منزل شیخ دیاباته و هروویه میلیچ، دو بازیکن خارجی استقلال نیز به پایان رسیده و باشگاه باید برای هر دوی آنها منزلی تهیه کند. دیاباته که به تازگی به ایران بازگشته است تا مهیا شدن منزل جدید در هتل المپیک خواهد بود.

این خبر حدود ۲۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.