مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با حمایت از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد، خواستار افزایش روحیه نقدپذیری مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی در خصوص رای صادر شده از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و محرومیت موقت سعید آذری گفت: بنده نیز از شنیدن این خبر متعجب شدم و واقعاً بابت این برخوردها با چهره‌های ارزشمند فوتبال متاسف هستم. کارنامه و خدمات آقای آذری طی سالیان متمادی حضور در فوتبال کشور بر کسی پوشیده نیست و ما طی یک سال حضورشان در استان خوزستان شاهد زحمات دلسوزانه ایشان در باشگاه فولاد هستیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان افزود: قطعاً اینگونه رفتارها، پاسخ مناسبی به آقای آذری نیست که سال‌ها تلاش برای ورزش کشور را در کارنامه دارند. باید افسوس خورد که چرا و چگونه با افراد خبره و باتجربه ای که به درستی به عنوان سرمایه‌های ما در ورزش و مدیریت ورزشی کشور شناخته می‌شوند، برخورد می‌کنیم. کجای آموزه‌های دینی ما یا در کدام گوشه از دنیا از پیشکسوتانی که عمر و زندگی‌شان را صرف خدمت به جوانان کشور خود کرده‌اند اینچنین قدردانی می‌شود؟

علی محمدی در پایان خواستار تقویت روحیه نقدپذیری مدیران ارشد فوتبال شد و گفت: چرا فضا را به سمتی برده‌اید که اجازه نقد را از کنشگران اصلی حوزه ورزش گرفته‌اید؟ به راستی فوتبال ایران چه منفعتی از این فضای بسته خواهد داشت؟ من معتقدم که هرچه آقای آذری گفته تنها بر سر دلسوزی ایشان برای فوتبال کشورمان بوده و واکنش چهره‌های اصیل فوتبال پس از رای عجیب کمیته اخلاق برترین دلیل برحق بودن دیدگاه‌های ایشان است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.