باشگاه منچستریونایتد همچنان مدافع فرانسوی لایپزیگ را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود برای نقل‌وانتقالات در نظر دارد.

باشگاه منچستریونایتد همچنان مدافع فرانسوی لایپزیگ را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود برای نقل‌وانتقالات در نظر دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «تایمز» انگلیس اعلام کرد باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد، بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن دایوت اوپامکانو مدافع تیم فوتبال لایپزیگ امتحان کند و این بار فرصت دارد تا با رقمی کمتر این بازیکن فرانسوی را جذب کند.

بر اساس این گزارش، در قرارداد قبلی اوپامکانو ۲۱ ساله با لایپزیگ بند فسخ ۴۵ میلیون پوندی وجود داشت، اما پس از اینکه او قرارداد سه ساله جدیدی را با این باشگاه آلمانی امضا و خود را تا سال ۲۰۲۳ به لایپزیگ متعهد کرد، بند فسخ او هم به ۳۸ میلیون پوند کاهش پیدا کرد.

«تایمز» مدعی شد این بند فسخ در پایان فصل جاری در صورت تمایل اوپامکانو قابلیت فعال شدن را دارد و باشگاه منچستریونایتد هم قصد دارد در صورت به توافق رسیدن با این مدافع فرانسوی، بند فسخ او را فعال کند.

اولگنار سولسشایر و کادر فنی‌اش این فرصت را دارند تا بازی دایوت اوپامکانو را در دیدار امشب (چهارشنبه) منچستریونایتد مقابل لایپزیگ در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از نزدیک در ورزشگاه اولدترافورد ببینند.

اوپامکانو که در حال حاضر عضو تیم زیر ۲۱ سال فرانسه است، از سال ۲۰۱۷ در عضویت باشگاه لایپزیگ آلمان است، تیمی که فصل اخیر تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت.

این مدافع فرانسوی فصل ۲۰-۲۰۱۹ در ۳۸ بازی از رقابت‌های مختلف برای تیم تحت هدایت یولیان ناگلسمان به میدان رفت و دو پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.