سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با وجود قعرنشینی تیمش در گروه B لیگ قهرمانان اروپا پس از دو هفته از آغاز رقابت‌ها، از صعود کهکشانی‌ها به مرحله بعدی اطمینان دارد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با وجود قعرنشینی تیمش در گروه B لیگ قهرمانان اروپا پس از دو هفته از آغاز رقابت‌ها، از صعود کهکشانی‌ها به مرحله بعدی اطمینان دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (سه‌شنبه) اگرچه بازی ۲ بر صفر باخته مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ آلمان را ۲-۲ مساوی کرد، اما هنوز هم با تنها یک امتیاز از دو بازی در قعر جدول گروه B قرار گرفته است و به نظر می‌رسد کار سختی برای صعود داشته باشد به خصوص که دو بازی بعدی این تیم در خانه و خارج از خانه مقابل اینتر است. با این حال زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید می‌گوید که از صعود تیمش به مرحله بعدی اطمینان دارد.

زیدان پس از بازی گفت: تیم من چیزی است که واکنش‌اش را دیدید. نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم و حیف شد که گل اول را خوردیم، اما این باعث نشد برای انجام کاری که از عهده‌مان برمی‌آ‌مد مأیوس شویم، حتی وقتی دومین گل را هم خوردیم. کاری که تیم من در این بازی انجام داد، معرف شخصیت آن بود و به همین دلیل هم من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما همیشه می‌خواهیم پیروز شویم و الان هم از بابت از دست دادن دو امتیاز بازی راضی نیستیم، اما در کل من فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که در بازی رخ داد، می‌توانیم راضی باشیم.

زیدان افزود: در نیمه اول هم ما تملک توپ بیشتری داشتیم، اما موقعیت‌‌های زیادی خلق نکردیم. مطمئناً حداقل لیاقت یک تساوی را داشتیم و حتی من فکر می‌کنم که شاید حق‌مان بود نتیجه بهتری هم بگیریم. در هر صورت من از واکنش تیمم به گل‌‌‌های خورده راضی‌ام، چون این نتیجه بسیار مهمی بود.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید درباره شرایط جدول گروه B‌ لیگ قهرمانان اروپا و قعرنشینی تیمش در این گروه هم اظهار داشت: بله شرایط را می‌دانیم، اما ما الان دقیقاً در همان شرایطی هستیم که سال گذشته بودیم. می‌دانیم که با همین سبک بازی کردن می‌توانیم چیزهایی کسب کنیم. در نهایت واکنشی که در تیم شکل گرفت بسیار خوب بود و این برایم مهمترین چیز است. همه ما فکر می‌کردیم که بازی یا مساوی می‌شود یا آن را می‌بریم. ما برای صعود هر کاری لازم باشد انجام می‌دهیم مثل همیشه. نمی‌توانیم از نتیجه راضی باشیم، چون هدف‌مان کسب پیروزی بود، اما من خونسردم چرا که واکنشی مثبت از تیمم دیدم و شاهد آن بودم که بازیکنانم هر کاری می‌توانستند انجام دادند. این روزها دیگر چیزی به‌عنوان بازی آسان وجود نداد. باید به کارمان ادامه دهیم. من کاملاً مطمئنم که می‌توانیم از این مرحله صعود کنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.