سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی از عملکرد شاگردانش مقابل المپیک مارسی در لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی از عملکرد شاگردانش مقابل المپیک مارسی در لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ بر صفر در خانه المپیک مارسی به پیروزی رسیدند، پس از این بازی گفت: ما بازی عالی را از خود به نمایش گذاشتیم و به حریف خیلی فرصت ندادیم. همچنین بازی را تحت کنترل داشتیم، در کنارش صبور بودیم و بدون توپ هم هجومی نشان دادیم. از عملکرد تیمم و نتیجه‌ای که کسب کردیم، بسیار راضی هستم. پیروزی در خارج از خانه همیشه سخت است.

وی در ادامه افزود: ما می‌توانیم از هر دو سمت زمین بازی کنیم و در این بازی هم سعی کردیم با توپ‌های بلند در عرض زمین بازی کنیم. رحیم استرلینگ استثنایی بود و فیل فودن هم همین‌طور. انتظار نداشتیم که مارسی با پنج بازیکن در خط دفاعی‌اش بازی کند، درست همان کاری که پورتو کرد. وقتی هم تیمی با پنج مدافع بازی می‌کند، ما شروع به در دست گرفتن کنترل بازی و پیدا کردن ریتم‌مان می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: ما در خط دفاعی هم خیلی باثبات بودیم. امریک لاپورت خوب بود، کایل واکر در بهترین فرم و شکل خود از زمانی که با هم کار می‌کنیم، است. زینچنکو هم به ما کمک کرد و استونز نیز دقایق خوبی را تجربه کرد. در کل از نوع بازی که ارائه کردیم، خیلی راضی هستم.

گواردیولا همچنین درباره انتقاداتی که به منچسترسیتی بابت فراز و نشیبی‌اش در فصل جاری مطرح شده است نیز گفت: باید انتقادات را بپذیریم. ما هر سه روز یک بار بازی می‌کنیم و وقتی برنده بازی می‌شویم، همه چیز خوب است، اما وقتی موفق به این کار نمی‌شویم، مردم می‌خواهند همه چیز را نابود کنند. به هر حال باید انتقادات را هم بپذیریم و این بخشی از حرفه ماست.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.