باشگاه یوونتوس در تابستان اخیر تلاشی ناموفق برای به خدمت گرفتن مهاجم جوان بارسلونا داشته است.

باشگاه یوونتوس در تابستان اخیر تلاشی ناموفق برای به خدمت گرفتن مهاجم جوان بارسلونا داشته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا گزارش داد باشگاه یوونتوس در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر قصد به خدمت گرفتن آنسو فاتی را داشته است. طبق این گزارش؛ مدیران این باشگاه ایتالیایی با همتایان خود در باشگاه بارسلونا تماس گرفته‌اند که احتمال حضور این بازیکن در بازار نقل‌وانتقالات را جویا شوند که بلافاصله با پاسخ منفی کاتالان‌ها مواجه شدند.

باشگاه بارسلونا اخیراً قرارداد این مهاجم اسپانیایی را تمدید کرد که به موجب آن تا سال ۲۰۲۴ در نوکمپ ماندنی شد. در قرارداد آنسو همچنین بند فسخ ۴۰۰ میلیون یورویی وجود دارد تا سایر باشگاه‌های اروپایی به آسانی قادر به جذب او نباشند.

فاتی ۱۷ ساله پس از درخششی که فصل گذشته در بارسلونا داشت، از سوی لوئیس انریکه به تیم ملی فوتبال اسپانیا دعوت شد و این فصل هم در تیم تحت‌هدایت رونالد کومان نقش پررنگی دارد.

باشگاه بارسلونا عنوان کرده برنامه‌ای برای فروش فاتی ندارد، مهاجمی که اخیراً با گلزنی در جریان شکست ۳ - یک بارسلونا مقابل رئال مادرید در هفته هفتم لالیگا، تبدیل به جوانترین گلزن تاریخ ال‌کلاسیکو شد.

آنسو فاتی این فصل در ۶ بازی از رقابت‌های مختلف برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته و آمار پنج گل‌زده و دو پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.