رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد وزیر ورزش و جوانان این کشور حق ثبت نام در انتخابات این فدراسیون را نخواهد داشت.

رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد وزیر ورزش و جوانان این کشور حق ثبت نام در انتخابات این فدراسیون را نخواهد داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایاد بنیان رئیس کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق گفت: محرومیتی که پیش از این برای عدنان درجال در نظر گرفته شوده بود رفع شده اما از نظر ما به دو دلیل امکان ثبت نام وی برای ریاست فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

وی ادامه داد: درجال در حال حاضر به عنوان وزیر ورزش هم دارای مسئولیت رسمی ورزشی است و هم وزیر و یکی از مسئولان عالی دولتی است، به همین دلیل اجازه نمی‌دهیم به عنوان مسئولی که دارای یک منصب رسمی دولتی و ورزشی است در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کند. در این خصوص از فیفا هم استعلام می‌گیریم اما نظر کمیته عادی سازی همین است.

در همین حال عدنان درجال وزیر ورزش عراق به تصمیم کمیته عادی‌سازی همچنین برخی تغییرات اعمال شده در اساسنامه فدراسیون فوتبال این کشور از جمله ماده قانونی که مانع از ثبت نام وی در انتخابات می‌شود اعتراض کرده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.