باشگاه چلسی وضعیت مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال چلسی را زیر نظر دارد.

باشگاه چلسی وضعیت مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال چلسی را زیر نظر دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو دیبالا که یکی از موثرترین بازیکنان در موفقیت‌های سال‌های اخیر یوونتوس بوده، ممکن است در آینده‌ای نه‌چندان دور اقدام به جدایی از جمع راه‌راه پوشان تورین کند. این مهاجم آرژانتینی تابستان اخیر هم بحث جدایی‌اش از یووه مطرح بود و از باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و تاتنهام به عنوان مشتریان اصلی وی یاد شده بود.

بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت»؛ مذاکرات باشگاه یوونتوس و دیبالا برای تمدید قرارداد کنونی این بازیکن که تا ژوئن ۲۰۲۲ اعتبار دارد با موانع زیادی روبرو و عملاً این مذاکرات متوقف شده است. پیش از این گفته شده بود این باشگاه ایتالیایی قصد دارد قرارداد این مهاجم ۲۶ ساله را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کند.

دیبالا که در تساوی یک-یک یوونتوس در خانه کروتونه توسط آندره‌آ پیرلو به بازی گرفته نشد، پس از این بازی در فضای مجازی پست انتقادی خبرنگار نشریه «گاتزتا دلواسپورت» از تصمیم پیرلو را لایک کرد که این حرکت او جنجال‌ساز شد. در ادامه هم پیرلو در کنفرانس خبری پیش از بازی سه‌شنبه یوونتوس در خانه دیناموکیف در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان تأیید کرد مشاجره تندی بین دیبالا و فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس پس از تساوی بانوی پیر مقابل کروتونه در تونل ورزشگاه رخ داده است.

«توتو اسپورت» مدعی شد؛ پائولو دیبالا که دستمزد کنونی‌اش در یوونتوس ۱۰ میلیون یورو در سال است، مورد توجه باشگاه چلسی قرار دارد و این باشگاه انگلیسی می‌تواند با ارائه پیشنهادی ۸۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون یورویی او را از یوونتوس به خدمت بگیرد.

این مهاجم ۲۶ ساله که از سال ۲۰۱۵ در یوونتوس عضویت دارد، تاکنون در ۲۲۹ بازی برای بانوی پیر به میدان رفته و ۹۵ گل به ثمر رسانده است. او همچنین در این مدت به یوونتوس برای کسب ۱۰ جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در سری A و سه قهرمانی در جام حذفی ایتالیا کمک کرده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.