سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید خودش را مسئول شکست این تیم مقابل شاختار دونتسک اوکراین دانست.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید خودش را مسئول شکست این تیم مقابل شاختار دونتسک اوکراین دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان پس از شکست ۳ بر ۲ تیم فوتبال رئال مادرید مقابل شاختار دونتسک اوکراین اظهار داشت: نیمه اول برای ما خیلی بد بود. بازیکنان در زمین هستند و می‌دوند، اما تیم را آن‌طور که می‌خواستم، ندیدم و زمانی که این شرایط وجود دارد، سرمربی مقصر است. حداقل در نیمه دوم به نوعی واکنش خوبی نشان دادیم، چون شایسته آن نتیجه (شکست ۳ بر صفر) نبودیم. بازیکنان ما قهرمان لالیگا هستند و این موضوع مرا آزار می‌دهد.

«من مسئول هستم و باید به دنبال راه حل باشم، چون نباید چنین اتفاقی بیفتد.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: بازیکنان در زمین هستند و به راه حل نیاز دارند. ما اعتمادبه‌نفس نداشتیم و آنگونه که می‌خواستیم، وارد بازی نشدیم. ناگهان خودمان را در لحظاتی دشوار دیدیم. ما پاسخ دادیم و بازیکنان واکنش نشان دادند، اما نمی‌توانستیم گل تساوی را بزنیم. اکنون درباره آنچه که اتفاق افتاد اندیشه می‌کنم.

سرمربی رئال مادرید درباره تغییراتی که در ترکیب تیمش ایجاد شده بود، تصریح کرد: این به خاطر فشردگی بازی‌هاست، چون برخی بازیکنان هیچ زمانی برای استراحت ندارند. ما هر سه روز بازی داریم، اما بهانه‌ای وجود ندارد. این‌ها تصمیماتی است که گرفته شده و باید ببینم چه چیزی تیم را دوباره قدرتمند می‌کند و ما را به پیروزی می‌رساند. من فقط چند روز برای این کار فرصت دارم.

زیدان در مورد دیدار با بارسلونا در روز شنبه هفته آینده خاطرنشان کرد: باید ببینیم چه می‌شود. باید ببینیم چه اشتباهاتی در این مسابقه رخ داد و سپس آماده بازی بعدی شویم. می‌دانیم شنبه به سرعت از راه می‌رسد و باید ببینیم چه اتفاقی پیش از شنبه رخ می‌دهد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.