مهاجم و هافبک تیم ملی ایران نامزد عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا از نگاه سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند.

مهاجم و هافبک تیم ملی ایران نامزد عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا از نگاه سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از کاربرانش خواست بهترین لژیونر فوتبال قاره کهن در هفته گذشته را انتخاب کنند که نام کریم انصاری‌فرد و سعید عزت‌اللهی از ایران در این فهرست دیده می‌شود.

AFC با اشاره به گل انصاری‌فرد و دو دریبل موفق او در تساوی یک - یک آاِک آتن مقابل پائوک نوشت: انصاری‌فرد تنها چند ماه در این تیم حضور دارد، اما به سرعت محبوبیت فراوانی به عنوان بازیکنی مناسب برای دیدارهای بزرگ در آاِک به دست آورد. دو هفته پس از زدن گلی که تیم یونانی را به مرحله گروهی لیگ اروپا رساند، مهاجم ایرانی گلزنی خود را در یونان مقابل رقیب قدرتمند یعنی پائوک، با ضربه تمام‌کننده زیبا در دقیقه ۲۳ آغاز کرد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین به یک گل عزت‌اللهی، ۴۹ پاس موفق و ۱۷ دوئل برنده این بازیکن برابر لینگ‌بای اشاره کرد و نوشت: کسی که برای اولین بار نامزد بهترین لژیونر آسیا می‌شود و نخستین گلش را در فوتبال دانمارک جشن گرفت، سعید عزت‌اللهی است که به عنوان بخشی از نمایشی تمام هیجان‌انگیز ویل بولدکلوب برای این تیم گلزنی کرد. لژیونر فوتبال ایران پیش از پایان نیمه اول و در زمانی حیاتی، دروازه حریف را باز کرد تا به تیم تازه‌وارد سوپرلیگا برای حفظ آغاز قدرتمند در بالای جدول مسابقات و برتری ۳ بر ۲ کمک کند.

برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.