سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با وجود ابراز نارضایتی از عملکرد شاگردانش در شب شکست خانگی مقابل منچستریونایتد از آنها دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با وجود ابراز نارضایتی از عملکرد شاگردانش در شب شکست خانگی مقابل منچستریونایتد از آنها دفاع کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از باخت ۲ بر یک پاری‌سن‌ژرمن مقابل منچستریونایتد در اولین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: می‌دانستم در گروه سختی قرار گرفته‌ایم پس نیازی به اثبات آن نبود. چند بازیکن ما مصدوم هستند و به این بازی نرسیدند اما من همیشه حامی و مدافع بازیکنانم هستم. در پیدا کردن راه حل برای رفع مشکلات‌مان آنطور که باید و شاید عمل نکردیم و در لیگ قهرمانان هم داشتن روحیه فاکتوری حیاتی است. مشخص است که تیم ما باید سطح بازی‌اش را ارتقا دهد و از عهده‌اش هم برمی‌آید. از عملکردمان راضی نیستیم اما الان وقت مناسبی برای انتقادهای علنی از تیم نیست. در رختکن خودمان نقاط ضعف را به تیم گوشزد خواهم کرد.

وی افزود: قبل از این دیدار عملکردمان خوب بود و ۵ برد متوالی داشتیم. بازی امشب یک بازی بدون فشار، بدون جنگندگی و بدون پرس از سوی حریف برای پس گرفتن توپ و بدون ضدحمله بود. در کل بازی عجیبی بود و نمی‌دانم چرا. از وقتی که مویسه کین به زمین بازی رفت اوضاع بهتر شد و یک گل هم زدیم. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم اما در کنترل ضدحملات حریف مشکل داشتیم چون ساختار تیمی‌مان از هم پاشیده بود. باخت ۲ بر یک خانگی سخت است و اگر بازی یک - یک مساوی تمام می‌شد برای آینده‌مان بهتر بود. در گروه سختی هستیم و این باخت کارمان را دشوار خواهد کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.