با گذشت حدود دو هفته از تمرینات استقلال، این تیم همچنان از جی‌پی‌اس تمرینی برخوردار نیست.

به گزارش ایسنا، با حضور محمود فکری به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال، آبی‌پوشان حدود دو هفته تمرینات خود را پشت سر می‌گذارد و برای فصل آینده مسابقات لیگ برتر خود را آماده می‌کنند.

تا اینجای کار، استقلال دو بازی دوستانه را پشت سر گذاشته است. بازی اول یک مصاف درون تیمی در تمرینات استقلال بود که با تساوی یک بر یک به پایان رسید و یک بازی دیگر با نفت مسجد سلیمان انجام شد که آن بازی با پیروزی دو بر یک آبی‌پوشان پایتخت پایان یافت.

یکی از مسائلی که تیم‌های درجه یک باید از آن برخوردار باشند، جی‌پی‌اس تمرینی است که آنالیزورهای تیم باید آن را در اختیار داشته باشند. با گذشت چندین روز از تمرینات استقلال هنوز آبی‌پوشان پایتخت جی‌پی‌اس تمرینی ندارند. فصل گذشته صالح مصطفوی، مربی وقت استقلال جی‌پی‌اس‌های تمرینی را برای استقلال فراهم می‌کرد و الان مشخص نیست که چگونه این مساله برای آبی‌پوشان حل می‌شود.

همانطور که مشخص است، عملکرد و کیفیت بازیکنان استقلال با وجود چنین ابزاری قطعا محمود فکری را برای ارزیابی بازیکنانش کمک خواهد کرد و باید دید این مشکل تا چه زمانی گریبان‌گیر استقلال خواهد بود و چه کسی این مشکل را برطرف خواهد کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )