هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس ایران معتقد است که اخراج جلال‌الدین ماشاریپوف در دیدار این تیم برابر پاختاکور ازبکستان، کمک زیادی به سرخپوشان کرد.

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس ایران معتقد است که اخراج جلال‌الدین ماشاریپوف در دیدار این تیم برابر پاختاکور ازبکستان، کمک زیادی به سرخپوشان کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بشار رسن در گفت‌وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، درباره برتری پرسپولیس ایران مقابل پاختاکور ازبکستان و صعود شاگردان یحیی گل‌محمدی به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: دفاع ما قدرت زیادی دارد و گلزنی به پرسپولیس برای رقبا آسان نیست. این موضوع به ما کمک کرد که به نیمه‌نهایی برسیم. در ۶ دیداری که در قطر به میدان رفتیم، تنها یک گل خوردیم که آن هم از روی نقطه پنالتی بود. این موضوع نشان می‌دهد که سیستم ما به خوبی کار می‌کند.

« بازی سختی مقابل تیم سازماندهی‌شده داشتیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: پاختاکور تحت تأثیر کارت قرمز بازیکنش قرار داشت، مخصوصاً اینکه این اتفاق، خیلی زود افتاد که این موضوع خیلی به ما کمک کرد. ما از این اخراج سود بردیم و دو گل زودهنگام در نیمه دوم زدیم. تیم ما در مجموع بازی خوبی کرد اما تلاش بسیار زیادی مقابل السد کرده بودیم و خسته بودیم. ما ۶ بازی کرده‌ایم که همه آنها تعیین‌کننده بودند.

هافبک عراقی پرسپولیس درخصوص دیدار این تیم مقابل النصر عربستان در نیمه‌نهایی گفت: ما باید بازی با پاختاکور را فراموش کنیم و خودمان را برای بازی با النصر برای رسیدن به فینال آماده کنیم. کادر فنی ما بازی‌های النصر را دیده و نقاط ضعف و قوت این تیم را آنالیز کرده است. ما خودمان را آماده می‌کنیم تا روز شنبه، بهترین عملکرد را ارائه کنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.