پیتر هویسترا مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان اعتقاد دارد که گل زود هنگام پرسپولیس در نیمه دوم تمام امید تیمش را نابود کرده است.

پیتر هویسترا مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان اعتقاد دارد که گل زود هنگام پرسپولیس در نیمه دوم تمام امید تیمش را نابود کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیتر هویسترا کمک مربی هلندی پاختاکور ازبکستان در نشست خبری پس از دیدار برابر پرسپولیس اظهار داشت: کارت قرمز ماشاریپوف بازی را نابود کرد. من دقیقاً متوجه نشدم‌ که چه اتفاقی افتاد و باید آن صحنه را دوباره ببینم. در کل آن کارت قرمز شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

وی افزود: کاپیتان ما معمولاً ستاره ماست و از اینکه آن کارت قرمز زودهنگام را گرفت خود را مقصر می‌داند. شاید داور باید به جای کارت قرمز، کارت زرد می‌داد. صحنه مشابهی در بازی اول اتفاق افتاد که داور کارت قرمز نداد و بازیکن خاطی را با کارت زرد مجازات کرد.

مربی تیم فوتبال پاختاکور خاطرنشان کرد: آن گل زودهنگام نیمه دوم تمام امید ما را نابود کرد. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که در این رقابت‌ها چهره خوبی از خود و فوتبال ازبکستان به نمایش گذاشتند.

هویسترا درباره استفاده از کمک داور ویدئویی از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: در مورد VAR باید بگویم که نمی‌دانم چرا از این مرحله به کار برده‌ می‌شود، این مسئله استاندارد دوگانه در مسابقات ایجاد می‌کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.