نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان با نتیجه تساوی به پایان رسید. تیم پاختاکور از دقیقه ۱۷ مسابقه با یک بازیکن کمتر بازی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان برگزار کننده یکی از دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند که نیمه نخست این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

این بازی همانطور که انتظار می‌رفت فیزیکی و درگیرانه بود و باعث شد تا تیم پاختاکور یکی از بازیکنانش را از دست بدهد. «جلال الدین ماشاریپوف» بازیکن کلیدی پاختاکور به دلیل خطای شدید روی کمال کامیابی نیا ابتدا از داور مسابقه کارت زرد گرفت اما بعد از بازبینی صحنه خطا در سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) داور در دقیقه ۱۷ به بازیکن ازبک کارت قرمز نشان داد.

خطرناک‌ترین موقعیت پرسپولیس در این نیمه در دقیقه ۳۸ رقم خورد. سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس توپ را روی دروازه پاختاکور سانتر کرد و عیسی آل کثیر می‌توانست با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما توپ به شکل مناسبی روی سر این مهاجم قرار نگرفت.

در دقیقه ۴۳ هم بازیکنان پرسپولیس فرصت خوبی برای گلزنی داشتند اما به خاطر عدم هماهنگی و دفاع فشرده پاختاکور این فرصت هم از دست رفت.

استادیوم جاسم بن حمد قطر میزبان این بازی است.

در دیگر بازی مرحله یک چهارم نهایی، تیم النصر عربستان موفق شد تیم الاهلی عربستان را با دو گل شکست بدهد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.