افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بخشش محرومیت سیامک نعمتی گفت: باید از کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت اجرای عدالت تشکر کرد.

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بخشش محرومیت سیامک نعمتی گفت: باید از کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت اجرای عدالت تشکر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، افشین پیروانی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر پاک شدن کارت قرمز سیامک نعمتی اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که انجام شد حق به حقدار رسید و طبق دفاعیه‌ای که باشگاه در سه مرحله انجام داده بود کمیته انضباطی AFC به این نتیجه رسید که تصمیم داور برای اخراج نعمتی درست نبوده و بازیکن پرسپولیس از محرومیت در بازی امروز معاف شد.

وی ادامه داد: جا دارد از نگاه قانونی و اجرای فیرپلی توسط کمیته انضباطی و اخلاق AFC تشکر کنیم و همین‌طور از بخش بین‌الملل باشگاه و بخش بین‌الملل فدراسیون فوتبال ممنونیم که در این پرونده تلاش زیادی کردند تا تصمیم عادلانه‌ای گرفته شود. به همین خاطر بنده و باشگاه در نامه‌هایی جداگانه از حسن اجرای عدالت توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا تشکر کردیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روز بازی است و سخن را کوتاه می‌کنم. دیدار مهمی در پیش داریم و مثل همیشه برای خوشحالی هواداران و سربلندی پرسپولیس نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم و امیدوارم هواداران میلیونی پرسپولیس امروز نیز تیم محبوب خود را از انرژی‌های مثبت و دعای خیر بی‌نصیب نگذارند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.