سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم کرمان می‌گوید همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر باید پروتکل‌های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند در غیر این صورت نباید اجازه شرکت در مسابقات را داشته باشند.

مرضیه جعفری، در گفت‌وگو با ایسنا به لزوم رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اشاره و بیان کرد: اگر قرار است لیگ برتر برگزار شود باید همه تیم‌های حاضر بدون استثنا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و نظارت کاملی روی آنها وجود داشته باشد چون در غیر این صورت نه تنها خود بلکه دیگران را هم به خطر می‌اندازند. متاسفانه از بین تیم‌های زنان فقط سه یا چهار تیم می‌توانند مثل مردان اصول بهداشتی را رعایت کنند. با این حال باید نظارت کنند و اگر تیمی رعایت نمی‌کند در لیگ نباشد.

او در مورد شروع تمرینات تیم خود گفت: تمریناتمان را شروع نکرده‌ایم و می‌ترسم که بازیکنان را جمع کنم. ابتدا باید تاریخ دقیق شروع لیگ مشخص شود. ما تنها شنیده‌ایم که از آبان برگزار می‌شود اما هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده‌اند.

سرمربی شهرداری بم کرمان بیان کرد: نباید بی‌گدار به آب بزنیم. جان فرزندان مردم مهم است و نمی‌توانیم با این حساب که فعلا درگیر کرونا هستیم، تمرینات را شروع کنیم و بگوییم یا می‌گیرید یا نمی‌گیرید. ما می‌توانیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم؛ زمین را فقط در اختیار تیم‌مان قرار دهیم، به بازیکنان اجازه خروج از خوابگاه را ندهیم و غذای سالم برایشان تهیه کنیم اما آیا هنگام مسابقات سایر تیم‌ها هم توانایی انجام این کارها را دارند؟ پس باید محتاط‌تر عمل کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.