پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تعویض‌های گل‌محمدی در دیدار برابر السد روند بازی را تغییر داد.

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس برابر السد قطر اظهار کرد: شروع بازی از نظر فنی خوب نبود. دو تیم در تلاش بودند یکدیگر را بشناسند. پرسپولیس سعی داشت در همان دقایق ابتدایی از سمت چپ و راست و کناره‌ها روی دروازه السد فشار بیاورد که در این امر موفق بود. یاران السد هم به دنبال این بودند که از پشت هافبک‌های استفاده کنند و موقعیت گل ایجاد کنند که آنها هم نشان دادند در این امر تمرینات خوبی داشته‌اند. اگر با دقت نگاه کنید دو تیم در تاکتیک خوب موفق بودند چون در همان نیمه اول موقعیت‌های گلی ایجاد شد.

وی افزود: در نیمه دوم پرسپولیس بهتر عمل کرد. شاگردان گل‌محمدی با همان تاکتیک نیمه اول سعی داشتند باز هم فرصت گلزنی ایجاد کنند که در این امر بهتر از نیمه اول کار کردند و چند فرصت بسیار خوب برای پرسپولیس ایجاد کرد. البته السد هم تاکتیک‌هایی برای نیمه دوم داشت که با هوشمندی بازیکنان پرسپولیس آنها فرصت چندانی به دست نیاوردند. پرسپولیس حقش پیروزی بود و در انتهای بازی هم به حقش رسید.

او در ادامه تصریح کرد: گل‌محمدی در چند بازی آخر به خوبی تیم را هماهنگ کرده است. البته باید بپذیریم که فشردگی بازی‌ها بازیکنان را خسته کرده است. در بازی السد هم این موضوع مشخص بود. در دقایق میانی نیمه دوم همه منتظر تعویض بودند تا تیم جان تازه‌ای بگیرد. همین اتفاق هم رخ داد و با چند تعویض روند بازی به سود پرسپولیس تغییر کرد.

خان‌محمدی درباره گلزنی عیسی آل‌کثیر هم گفت: آل‌کثیر بازیکن بسیار خوبی است که می‌تواند مشکلات پرسپولیس را در خط حمله برطرف کند. او هم با پا خوب کار می‌کند و هم قدرت سر زنی بالایی دارد. قطعا در بازی‌های آینده عملکرد بهتری از این مهاجم خواهیم دید.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.