مربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: در لیگ قهرمانان آسیا متوجه می‌شویم که حتی تیم‌های قدرتمند ایرانی از رقبای خود عقب هستند.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: در لیگ قهرمانان آسیا متوجه می‌شویم که حتی تیم‌های قدرتمند ایرانی از رقبای خود عقب هستند. محمد نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تیم فوتبال شهر خودرو و مشکلات این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: شرایط در آسیا واقعا سخت بود. تیم‌های عربی میلیاردی خرج کرده بودند، اما ما بدون بازیکنان جدید و جدایی چند بازیکن وارد مسابقات شدیم.

وی افزود: تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از بازیکنان جدید استفاده کردند و دست‌شان باز بود و فقط ما به همراه استقلال بودیم که نتوانستیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم. این مسئله به سیستم مدیریتی بازمی‌گردد و باید زودتر از اینها اقداماتی صورت می‌گرفت. همیشه کارها را به دقیقه نود موکول می‌کنیم و چوبش را می‌خوریم. کاری به استقلال ندارم، چون مربی تیم دیگری هستم، اما اگر استقلال پنجره‌اش بسته نبود، نمی‌توانست نتیجه بگیرد؟ شهر خودرو نمی‌توانست شرایط بهتری داشته باشد؟

مربی تیم فوتبال شهر خودرو خاطرنشان کرد: درست است که در آسیا نتیجه نگرفتیم، اما به لحاظ فنی خوب بودیم و تجربه کسب کردیم. از مردم مشهد، مسئولان باشگاه و مردم عذرخواهی می‌کنیم. در آسیا می‌فهمیم که تیم‌های قدرتمند ایرانی هم مقابل برخی تیم‌ها ضعیف هستند. از نظر فوتبالی خیلی عقب هستیم و این مسئله برای دیروز و امروز نیست و سال‌هاست این اتفاق می‌افتد. باید تشکر ویژه‌ای از بازیکنان شهر خودرو داشته باشم که سنگ تمام گذاشتند، هر چند نتایج خوب نبود. درست است که پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود، ولی فکر کنم برای لیگ‌ داخلی مشکلی از این بابت نباشد.

نوازی در مورد اینکه در لیگ قهرمانان آسیا به نوعی سرمربی شهر خودرو بود، تصریح کرد: لطف مهدی رحمتی بود که من را انتخاب کرد. او مجوز کاری نداشت و مرا مامور کرده بود. رحمتی به همراه علی سامره، اشکان نامداری و علی اضعر قربانعلی‌پور کمک می‌کردند.

وی در واکنش به انتقادها از سرمربیگری مهدی رحمتی در شهر خودرو گفت: این اتفاق برای خیلی از مربیان افتاد. یکسری از مدیران تصمیمات بهتری گرفتند و به نیروهای جوان اعتماد کردند. نفراتی مثل محمود فکری، محرم نویدکیا، فرهاد مجیدی، رحمان رضایی، علیرضا منصوریان و ..‌. مربیان جوانی هستند که در لیگ برتر مربیگری می‌کنند. به رحمتی هم پیشنهاد شد و تصمیم گرفت هدایت شهر خودرو را برعهده بگیرد. بد یا خوب در کنارش هستیم.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو یادآور شد: رحمتی باید از جایی مربیگری را شروع می‌کرد. نه به خاطر اینکه کنارش هستم، اما او سال‌ها با تیم‌های بزرگ کار کرده که نکته مثبتی است. او چون دروازه‌بان بوده، از انتهای زمین همه چیز را دیده و بررسی کرده است.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.