فدراسیون جهانی فوتبال اساسنامه مورد نظر جهت تصویب نهایی در مجمع فدراسیون فوتبال عراق را در هفته جاری به این کشور ارسال می‌کند.

فدراسیون جهانی فوتبال اساسنامه مورد نظر جهت تصویب نهایی در مجمع فدراسیون فوتبال عراق را در هفته جاری به این کشور ارسال می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشست تصویری مسئولان کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق و نمایندگان فیفا و AFC پیرامون تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال این کشور برگزار شد. براساس مذاکرات صورت گرفته در این نشست فیفا پس از اعمال تغییرات مورد نظر و تایید نهایی، پیش‌نویس اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال عراق را در هفته جاری تایید و به این کشور ارسال می‌کند.

ایاد بنیان رئیس کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق با اعلام این خبر گفت: فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا از تلاش‌های فدراسیون عراق در طول بحران عراق و شرایط ویژه حاکم بر کشور قدردانی کردند. همچنین تغییرات اساسنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد پیش‌نویس تایید شده شامل بر تغییرات بخش‌هایی از جمله قانون انتخابات و هیئت‌های استانی در هفته جاری ارسال شود. با دریافت اساسنامه اقدامات لازم به منظور تنظیم تقویم کاری، تصویب اساسنامه نهایی و برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال عراق انجام خواهد شد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.