میزبانی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق هنوز در بلاتکلیفی است و زمزمه‌هایی به گوش رسیده که قطر از این دیدارها میزبانی کند.

میزبانی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق هنوز در بلاتکلیفی است و زمزمه‌هایی به گوش رسیده که قطر از این دیدارها میزبانی کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به مرحله یک هشتم نهایی رسیده و شرایط در منطقه شرق نسبت به ماه مارس تغییری نداشته است. هنوز برخی تیم‌ها دو بازی انجام داده‌اند، برخی یک مسابقه و سه تیم چینی هیچ مسابقه‌ای برگزار نکردند.

در شرایطی که در چهار گروه H و E، F، G نمایندگانی از کشورهای کره جنوبی، ژاپن، چین، استرالیا، مالزی و تایلند حضور دارند، اما هیچ‌کدام از این کشورها حاضر نیستند میزبانی متمرکز بازی‌ها را بر عهده بگیرند. از طرفی قرار بود دیدارهای دو گروه H و G در مالزی برگزار شوند که تغییر پروتکل‌های بهداشتی و قوانین این کشور، این اتفاق را لغو کرد.

با توجه به میزبانی قطر از دیدارهای چهار گروه غرب آسیا که اکنون به مرحله یک هشتم نهایی رسیده است، اکنون زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که AFC میزبانی دیدارهای شرق را هم به قطر بسپارد. این کشور اکنون میزبانی توانا و قابل اعتماد نزد کنفدراسیون فوتبال آسیاست و باید دید تصمیم نهایی چه زمانی اتخاذ می‌شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.