فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا وداع احساسی با لوئیس سوارس داشت و به مدیران این باشگاه هم حمله کرد.

فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا وداع احساسی با لوئیس سوارس داشت و به مدیران این باشگاه هم حمله کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی که در حضور ۶ ساله لوئیس سوارس در بارسلونا رابطه خیلی نزدیکی با او در زمین و خارج از زمین مسابقه داشت، با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» ضمن وداع با هم‌تیمی اروگوئه‌ای خود از تصمیم مدیران این باشگاه برای قرار دادن نام سوارس ۳۳ ساله در لیست خروجی باشگاه انتقاد تندی کرد.

در پیام فوق‌ستاره آرژانتینی بارسا آماده است: «قبلاً تصور بروز چنین اتفاقی را داشتم، اما امروز به رختکن رفتم و متوجه شدم که واقعاً این اتفاق افتاده است. دشوار خواهد بود که دیگر نمی‌توانم هر روز را چه داخل زمین و چه بیرون زمین با تو سپری کنم. دلمان برایت خیلی تنگ می‌شود. ما سال‌ها با یکدیگر وقت گذراندیم و ناهار و شام‌های بسیاری را کنا هم بودیم. چیزهای زیادی هست که هرگز فراموش‌شان نخواهیم کرد، تمامی آن زمان‌هایی که با هم سپری کردیم».

وی افزود: «دیدن تو در پیراهن تیمی دیگر عجیب خواهد بود و زمانی عجیب‌تر خواهد بود که در زمین مسابقه مقابل تو قرار خواهم گرفت. تو شایسته یک خداحافظی در شأن کسی که هستی، بودی؛ یکی از مهمترین بازیکنان تاریخ باشگاه بارسلونا، کسی که دستاوردهای فوق‌العاده‌ای را برای بارسا و در سطح شخصی به ارمغان آورد. تو شایسته‌اش نبودی که اینچنین از تیم کنار گذاشت شوی، اما حقیقت این است که در این مقطع دیگری از چیزی شگفت‌زده نمی‌شوم».

نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن و هم‌تیمی پیشین مسی و سوارس هم در واکنش به پست اینستاگرامی فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا نوشت: «باورنکردنی است که آنها چطور این کارها را انجام می‌دهد».

سوارس در مدت ۶ سال حضورش در بارسلونا در ۲۸۳ بازی برای کاتالان‌ها به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن ۱۹۸ گل، آمار ۱۰۹ پاس گل را هم از خود برجای گذاشت. او که سومین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا هم به شمار می‌رود، حالا به عضویت اتلتیکومادرید در آمده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )