پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: این تیم با گذشت زمان به هماهنگی بیشتری رسیده و بهتر عمل خواهد کرد.

سپهر حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس برابر الشارجه امارات اظهار کرد: من فکر می کنم پرسپولیس برابر شارجه به همان پرسپولیس همیشگی نزدیک شده بود. این ۵۰ درصد پرسپولیس است و مطمئنا با گذشته زمان تیم می تواند از این بهتر هم شود. مطمئن باشید اگر پرسپولیس به هماهنگی بیشتری برسد می تواند خیلی بهتر از این هم بازی کند. ما در دیدار برابر شارجه دیدیم که پرسپولیس به حریف اجازه خودنمایی نداد.

وی افزود: با جدایی مهدی ترابی و علیپور مدتی بود که کارهای ترکیبی در بازی پرسپولیس ندیده بودیم اما دیگر بازیکنان به خوبی کارهای ترکیبی انجام می دادند و میان بشار رسن، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر و وحید امیری یک مربع شکل گرفته بود که به راحتی کارهای ترکیبی انجام می دادند. بازی پرسپولیس بسیار امیدوار کننده بود و حالا ما انتظار داریم تیم روز به روز بهتر از این باشد. احسان پهلوان دو پاس گل داد که فکر می کنم او تازه ۵۰ درصد توانایی اش را به نمایش گذاشته و قطعا می تواند خیلی بهتر از این هم بازی کند. یکی از تاکتیک های پرسپولیس برابر شارجه ارسال از کناره‌ها بود که در این امر هم تیم بسیار موفق عمل کرد و به خوبی حریف را تحت تاثیر خود قرار داد.

حیدری در ادامه درباره اینکه گل محمدی پس از شکست در برابر الدحیل تیم را به بازی ها برگرداند، گفت: واقعا گل محمدی عملکرد خوبی در این زمینه داشت. روز اول که یحیی گل محمدی به پرسپولیس آمد بازی های لیگ قهرمانان آسیا شروع شد و او فرصت نداشت که تفکراتش را در تیم پیاده کند اما در دور جدید این مسابقات گل محمدی به خوبی توانسته تیم را مدیریت و از نظر تاکتیکی به یک هماهنگی کامل و خوب برساند. در دیدار برابر الدحیل هم AFC هر کاری انجام داد که الدحیل برنده باشد اما بعد از این بازی گل محمدی تیم را به خوبی حفظ کرد تا در بازی شارجه با قدرت به میدان برود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره بازی این تیم در برابر السد هم گفت: هر چه پیش می رویم بازی ها سخت تر می شود، السد هم تیم بسیار خوبی است اما ما هم پرسپولیس هستیم. ما همین السد را شکست دادیم و به فینال آسیا رفتیم. بنابراین توانایی شکست این تیم را داریم. در این دیدار بازیکنان باید از ثانیه شروع بازی تمرکز خودشان را حفظ کنند که بتوانند برابر حریف به پیروزی برسند.

وی در پایان به انتشار مطلبی توسط یکی از پیشکسوتان استقلال اشاره کرد و گفت: وقتی تیمی در آسیا بازی می کند ما به چشم یک نماینده ایران به آن نگاه می کنیم. بنابراین از پیروزی تیمی مثل استقلال هم خوشحال می شوم اما یکی از پیشکسوتان این باشگاه مطلب خیلی بدی را منتشر کرده که تیم ما را مسخره کرده بود و برای پرسپولیس آرزوی باخت کرده بود. این بازیکن قبلا در تیم ملی هم بازی کرده اما الان اصلا نگاه ملی ندارد. دوست دارد که نماینده ایران شکست بخورد تا خوشحال شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.