یحیی گل محمدی در صورت پیروزی با پرسپولیس مقابل الدحیل می تواند رکوردهای جدیدی را برای خود و فوتبال باشگاهی ایران ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ امروز دوشنبه مقابل الدحیل قطر در هفته پنجم از رقابت های گروه C لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند. سرخپوشان پایتخت که با هفت امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارند برای تثبیت صعود خود نیاز به هر سه امتیاز این بازی دارند.

یحیی دنبال بهبود بردهای شخصی

سرمربی پرسپولیس توانست تیمش را با تاکتیک های معقولانه به مصاف التعاون عربستان بفرستد تا به دو برد مهم و حیاتی مقابل نماینده عربستان برسد. بردهایی که کارنامه یحیی را در مقابل تیم های باشگاهی این کشور نیز بهبود بخشید تا او با چهار پیروزی مقابل باشگاه های عربستانی تبدیل به یکی از موفق ترین مربیان تاریخ لیگ برتر در رقابت با این باشگاه ها شود.

حالا این مربی می تواند با ادامه روند پیروزی های خود در دیدار با الدحیل، آمار خود در تقابل با تیم های قطری را نیز بهبود ببخشد. گل محمدی تاکنون در قامت سرمربی سه بار با تیم های قطری روبرو شده که یک برد، یک تساوی و یک باخت را در کارنامه خود دارد. در صورتیکه این تیم بتواند مقابل الدحیل در دیدار امشب به پیروزی برسد کفه سنگین ترازو برای بردهای پرسپولیس به سود یحیی خواهد امد تا او آمار خود را با تیم های قطری نیز بهبود بخشد.

تلاش برای انتقام با عدد ۳۰

دیدار رفت دو تیم با شکست دو بر صفر پرسپولیس همراه بود تا سرخپوشان برای بازی امروز دنبال جبران این باخت باشند. پرسپولیس در صورت کسب پیروزی مقابل الدحیل قطر به سی امین پیروزی تیم های ایرانی مقابل نمایندگان باشگاهی قطر خواهد رسید. قطری ها نیز تاکنون ۲۶ بار از سد نمایندگان فوتبال ایران گذشته اند.

طعم لذیذ برد با سیدجلال

سیدجلال حسینی در صورت حضور در ترکیب پرسپولیس بار دیگر می تواند روزنه های پیروزی برای تیمش را به ارمغان بیاورد. سرخپوشان در دیدار رفت مقابل الدحیل در حالی تن به شکست دادند که سیدجلال روی نیمکت بود. مدافع میانی سرخپوشان پایتخت در بردهای قبلی این تیم مقابل الدحیل حضور داشت و تاثیرگذاری خوبی نیز از خود به نمایش گذاشت. الدحیل در تقابل خود با تیم های ایرانی بیشتر از هر تیم دیگری مقابل پرسپولیس شکست خورده است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.