مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ حضورم در در دفاع راست با تصمیم کادرفنی بوده و در هر پستی که نیاز باشد برای تیم بازی می‌کنم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ حضورم در در دفاع راست با تصمیم کادرفنی بوده و در هر پستی که نیاز باشد برای تیم بازی می‌کنم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیامک نعمتی درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس در آستانه دیدار با الدحیل قطر گفت: دو بازی خیلی خوب پشت سر گذاشتیم و مهم‌ترین مسئله سه امتیاز بود که در بازی رفت و برگشت با التعاون به دست آوردیم و توانستیم به صدر جدول صعود کنیم. ان‌شاءالله بازی با الدحیل را هم به خوبی پست سر بگذاریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی درباره حضورش در پست دفاع راست عنوان کرد: صددرصد آمادگی دفاع راست را نداشتم، ولی قبل از شروع مسابقات کادرفنی با من صحبت کرد تا به لحاظ ذهنی برای این پست آماده شوم. آنها صلاح دانستند دفاع راست بازی کنم و من هم هر جایی پرسپولیس نیاز داشته باشد، در خدمت هستیم.

نعمتی درباره بازی با الدحیل و حضور رامین رضاییان در این تیم گفت: رامین رضاییان یکی از دوستان خوب ماست ولی در این بازی برای او آروزی موفقیت نمی‌کنم. صددرصد برای سه امتیاز به زمین می‌رویم و امیدوارم به موفقیت هم برسیم.

دیدار پرسپولیس و الدحیل ساعت ۱۸.۳۰ امروز (دوشنبه) برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.