مربی تیم فوتبال شهر خودروی ایران مساوی را نتیجه‌ای عادلانه برای دیدار تیمش مقابل الهلال عربستان دانست.

مربی تیم فوتبال شهر خودروی ایران مساوی را نتیجه‌ای عادلانه برای دیدار تیمش مقابل الهلال عربستان دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد نوازی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال شهر خودروی ایران مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: با توجه به فشار بازی‌ها و اینکه فاصله زمانی و استراحت بین هر دیدار بسیار کم است و با وجود اینکه ما بازیکنان جدیدمان را در اختیار نداشتیم و با کمبود بازیکن مواجه بودیم، فکر می‌کنم نتیجه مساوی عادلانه بود.

وی در ادامه افزود: الهلال تیم بزرگی است. حتی اگر بازیکنان اصلی‌اش هم نباشند، نام بزرگی دارد. با این حال بازیکنان ما تمام تلاش‌شان را کردند تا در این بازی نتیجه بگیرند.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه بازیکنان اصلی تیم الهلال به علت ابتلا به کرونا در ترکیب حضور نداشتند، اظهار داشت: درست است بازیکنان بزرگ‌شان را در میدان نداشتند، اما ما هم خیلی از بازیکنان‌مان را به دلیل مشکلات نقل‌وانتقالاتی نداشتیم. یکی دو نفر از بازیکنان آنها که غایب بودند، جزو تاپ‌ها بودند و همین نفرات داخل زمین هم تیم خوبی بودند و الهلال همان الهلال بود. بچه‌های ما هم تلاش کردند، اما بدشانسی آوردیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )