سرمربی تیم فوتبال العین امارات ضمن تمجید از شاگردان محرم نویدکیا، سپاهان را تیمی با سازماندهی دانست.

سرمربی تیم فوتبال العین امارات ضمن تمجید از شاگردان محرم نویدکیا، سپاهان را تیمی با سازماندهی دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدرو امانوئل در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال سپاهان، در هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: فردا به چالشی جدید مقابل یک تیم خوب وارد می‌شویم که این چالش شکست تیم مقابل و کسب سه امتیاز است. واقعیت این است که گروه قدرتمندی داریم و همه تیم‌ها می‌توانند صعود کنند.

وی با تمجید از شاگردان محرم نویدکیا تصریح کرد: دو بازی قبلی سپاهان را آنالیز کردیم و به اهداف و آرزوهای این تیم احترام می‌گذاریم. سپاهان خوب و با سازماندهی بازی می‌کند و امیدوار به صعود است. ما برای گلزنی و گل نخوردن وارد این مسابقه می‌شویم.

سرمربی العین در مورد اینکه تیمش تاکنون نتوانسته در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به پیروزی برسد، گفت: این موضوع یک واقعیت است، اما این چیزی بوده که در گذشته اتفاق افتاده و تغییر نمی‌کند. باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. روی آنالیز سپاهان کار می‌کنیم تا توانایی خود را افزایش دهیم. در بازی رفت مقابل سپاهان در ورزشگاه خودمان شکست خوردیم و در دو دیدار بعدی برای کسب بهترین نتایج بازی می‌کنیم تا شرایط خود را در جدول گروه بهتر کنیم.

«در دو مسابقه بعدی تیم قدرتمندی در اختیار داریم و می‌توانیم آینده را تغییر دهیم.» امانوئل ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: می‌خواهیم به همه اطمینان دهیم که العین تیمی فوق‌العاده است و این مهم‌ترین چالش برای ماست. اگر بخواهیم درباره گذشته صحبت کنیم، باید بگوییم العین در سال ۲۰۰۳ قهرمان آسیا شد و در آینده می‌توانیم این دستاورد را تکرار کنیم. تیم ما در حال حاضر باید بجنگد تا سه امتیاز را بگیرد. چیزی که مرا نگران می‌کند، بازی کردن در هر سه روز است و این مسئله فقط دغدغه من نیست؛ بلکه همه مربیان این نگرانی را دارند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.