مربی بدنساز تیم فوتبال الشرطه عراق در آستانه دیدار این تیم با استقلال ایران گفت: برگزاری سه مسابقه در هفت روز دیوانه‌کننده است.

به گزارش خبرنگار مهر، «گونزالو رودریگز» مربی بدنساز اسپانیایی تیم فوتبال الشرطه عراق برگزاری سه مسابقه در لیگ قهرمانان آسیا در مدت هفت روز را امری دیوانه کننده دانست!

رودریگز در آستانه دیدار این تیم مقابل استقلال ایران با اشاره به برد قبلی الشرطه مقابل الاهلی عربستان، گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم لحظات خوشی را به هواداران عراق هدیه کنیم. از همه اظهارات مهربانانه شما در مورد آمادگی جسمی بازیکنان الشرطه تشکر می کنم ولی باور کنید این موضوع صرفا مربوط به مربی بدنساز نیست.

وی ادامه داد: این بازیکنان هستند که تا آخر بازی می جنگند. آنها مستحق تمجید هستند نه من.

مربی بدنساز تیم الشرطه عراق تاکید کرد: امروز دیدار دشواری با استقلال داریم. این سومین بازی ما در هفت روز است. این امری دیوانه کننده است ولی طبق معمول تمام تلاش خود را به کار می بندیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الشرطه عراق از ساعت ۲۲:۳۰ امروز یکشنبه در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف هم می روند.

الشرطه در بازی گذشته خود موفق شد تیم الاهلی عربستان را شکست بدهد. نتیجه دیدار استقلال و الشرطه در تعیین تیم های صعود کننده به مرحله بعد سرنوشت ساز است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.