مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: بازیکنانی که فصل قبل قرارداد دوساله با تیم‌هایشان بستند، از لحاظ مالی ضرر کردند و من جزو این دسته هستم.

مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: بازیکنانی که فصل قبل قرارداد دوساله با تیم‌هایشان بستند، از لحاظ مالی ضرر کردند و من جزو این دسته هستم. محمد ستاری در گفت‌وگو با خبنرگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیتش برای فصل آینده گفت: یک فصل دیگر با پیکان قرارداد دارم و با صحبت‌هایی که با باشگاه داشتم، فصل بعد هم در این تیم می‌مانم. یک سال پیش هرگز تصور نمی‌کردم که شرایط مالی پیشنهادها در فوتبال ایران بعد از یک سال اینقدر زیاد شود ولی به خاطر تورم و برخی اتفاقاتی که رخ داد، مبالغ قراردادها به شکل عجیبی بالا رفت.

وی افزود: اگر در حال حاضر بازیکن آزاد بودم قطعا می‌توانستم برای فصل جدید بیشتر پول بگیرم. با این شرایط و مبالغی که الان به بازیکنان می‌دهند، بازیکنانی که فصل قبل قرارداد دوساله با تیم‌هایشان بستند، از لحاظ مالی ضرر کردند.

ستاری در خصوص خریدهای جدید پیکان و اینکه آیا آنها می‌توانند نتایج ضعیف فصل گذشته را جبران کنند، اظهار داشت: نمی‌توانم پیش‌بینی خاصی از فصل آینده داشته باشم. فصل گذشته وقتی تمرینات را شروع کردیم احساس می‌کردم نتایج بسیار خوبی بگیریم ولی این اتفاق رخ نداد. امسال نفرات خوبی به تیم اضافه شدند و امیدوارم نتایج خوبی گرفته و عملکردمان را در فصل گذشته جبران کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.