مدافع تیم فوتبال شهر خودرو مشهد می‌گوید که قطر به عنوان میزبان تجمیعی لیگ قهرمانان آسیا شرایط خوبی را برای آنها فراهم نکرده است.

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو مشهد می‌گوید که قطر به عنوان میزبان تجمیعی لیگ قهرمانان آسیا شرایط خوبی را برای آنها فراهم نکرده است. علی نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شکست یک بر صفر تیم فوتبال شهر خودرو مشهد برابر شباب الاهلی امارات گفت: در این بازی چند فرصت خوب داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم و در طرف مقابل آنها از یکی دو موقعیت خودشان نهایت استفاده را بردند و برنده از زمین خارج شدند. خیلی تلاش کردیم که در شروع مجدد بازی‌ها و در دو بازی ابتدایی نتایج خوبی بگیریم و تصور من این بود که ۴ امتیاز بگیریم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. مسابقات باقی‌مانده برای ما تشریفاتی شده و این موضوع برای شهر خودرو اصلا جالب نیست.

وی اظهار داشت: اگر بخواهیم حرف بزنم، شاید برخی تصور کنند که دنبال بهانه هستم ولی واقعا اینجا شرایط خوبی نداریم. یک استخر ۲۰ تا ۳۰ متری در اختیار داریم که سونا و جکوزی هم ندارد و فقط می‌توانیم در این استخر راه برویم. شرایط تغذیه هم اصلا باب میل بازیکنان نیست و این مسائل برای ما اذیت کننده است. با این حال باید بگویم که خیلی ناراحتیم و دوست داشتیم طوری نتیجه بگیریم که هواداران واقعی شهر خودرو خوشحال شوند.

مدافع شهر خودرو خاطرنشان کرد: امیدوارم تیم خوبی وارد مسابقات لیگ برتر شود تا هواداران واقعی شهر خودرو را خوشحال کنیم. متاسفانه بعد از دیدار با شباب الاهلی برخی در صفحات مجازی به ما توهین کردند که آنها هواداران واقعی شهر خودرو نیستند. در این بازی‌ها خیلی تلاش کردیم و البته همه هم می‌دانند که با مشکل کمبود بازیکن هم مواجه هستیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.